آخرین وضعیت حضور دایی در پرسپولیس

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی,جانشین علی دایی


 اخبار ورزشی - آخرین وضعیت حضور دایی در پرسپولیس

برخلاف اخبار منتشره هنوز مدیران پرسپولیس با علی دایی برای ادامه همکاری به توافق قطعی نرسیده اند.

علیرضا رحیمی مدیرعامل جدید پرسپولیس از برگزاری جلسه با علی دایی و توافق برای ادامه همکاری خبر داده است اما از باشگاه خبر می رسد که هنوز این توافق، نهایی نشده است.

 خبری از نتایج جلسه رحیمی با دایی و جزئیات آن منتشر نشده و دایی نیز واکنشی به این مسئله نشان نداده است که نشان می دهد احتمال قطع همکاری نیز وجود دارد.

دایی به خاطر مصاحبه های اخیرش گزینه موردنظر وزارت نیست اما قرمزها نیز گزینه مناسبی برای جانشینی وی پیدا نکرده اند ضمن اینکه وی قانونا با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتی که بخواهند با او قطع همکاری کنند، حدود 2 میلیارد تومان ضرر خواهند کرد.


                                         ............................................
 
اتفاق شوکه کننده برای پرسپولیسی ها / مذاکره مخفیانه پرسپولیس با جانشین علی دایی!

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خیالتان راحت باشد که فرکی در تیم فولاد می‌ماند زیرا سرمربی تیم ما از مکتب پاس است و گروه خونی‌اش به پرسپولیس نمی‌خورد!

 در حالی که علیرضا رحیمی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس تاکید کرده با علی دایی مشکلی ندارد و وی فصل آینده هم سرمربی پرسپولیس باقی خواهد ماند، با این حال اخباری از مذاکره پشت پرده باشگاه با حسین فرکی سرمربی تیم فولاد به گوش می‌رسد. گفته می‌شود وزارت ورزش تمایل زیادی دارد تا فرکی بخصوص بعد از صحبت‌های دایی علیه وزارت ورزش به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شود.

با این حال حسین ابن قاسم سرپرست تیم فولاد ضمن رد کردن خبر حضور حسین فرکی در پرسپولیس، اظهار کرد: همانطور که قبلا گفته بودم حکم جلب فرکی درجیبم است و وی تحت الحفظ باشگاه فولاد قرار دارد! خیال ما راحت است چون فرکی در تیم فولاد می‌ماند و جایی نمی‌رود.

ابن قاسم در پاسخ به این سئوال که "آیا فرکی برای ماندن در فولاد با این باشگاه به توافق نهایی رسیده است یا خیر"؟ گفت: فرکی هنوز به ما پاسخ نهایی را نداده است ولی من با قاطعیت می‌گویم که وی در فولاد می‌ماند. او بعد از جراحی پایش دوباره به اهواز بر می‌گردد و تیم را برای فصل بعد آماده می‌کند.

سرپرست فولاد درباره اینکه مربیگری در استقلال و پرسپولیس با سایر تیم‌ها متفاوت است و هر مربی را وسوسه می‌کند پای میز مذاکره برود، تاکید کرد: فرکی با مربیان دیگر فرق می‌کند. او وقتی بازیکن بود یکبار به پرسپولیس رفته و همان یکبار برایش بس بوده است! دو تیم استقلال و پرسپولیس سیاسی هستند و اگر بخواهند مربی و بازیکن را از عرش به فرش می‌کشند.


ابن قاسم ادامه داد: روحیه فرکی با پرسپولیس سازگار نیست و گروه خونی‌اش به این تیم نمی‌خورد. فرکی از مکتب پاس است و فرهنگ خاص خودش را دارد. روحیه فرکی هم لطیف است و مناسب پرسپولیس نیست. مکتب پاس، مکتب اخلاق و بی حاشیه بودن است. در حالی که در استقلال و پرسپولیس حاشیه‌ها رشد می‌کند و مربی هر روز باید تمرکزش را صرف حواشی کند.
اخبار ورزشی -نامه, مهر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه