ورزش > والیبال - رائول لوزانو و خوان سیچلو سرمربی و مربی آرژانتینی تیم ملی والیبال به جای یک هفته، سه روز در تهران می مانند.

آرژانتینی های والیبال ایران فقط سه روز در تهران می مانند - تصویر 1

آرژانتینی های والیبال ایران فقط سه روز در تهران می مانند

ورزش > والیبال - رائول لوزانو و خوان سیچلو سرمربی و مربی آرژانتینی تیم ملی والیبال به جای یک هفته، سه روز در تهران می مانند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آن ها ساعت ٢١:٣٠ امشب وارد تهران مي شوند.مردان آرژانتيني فردا صبح با حضور در فدراسيون جلسه هايي براي توافق نهايي، هماهنگي و برنامه ريزي تيم ملي واليبال قبل از انتخابي المپيك با داورزني و افشار دوست، رئيس و دبير فدراسيون و خوش خبر سر پرست تيم ملي دارند. لوزانو ساعت ١٤ سه شنبه در جمع خبرنگاران حاضر مي شود تا به سوالات آنها جواب دهد و شب هم به لهستان برمي گردد، اما خوان سيچلو دستيار لوزانو چهارشنبه هم در تهران هست و بازي سرمايه با شهرداري اروميه را مي بيند و بعد مي رود.
امير خوش خبر سر پرست تيم ملي واليبال درباره حضور كوتاه لوازنو در تهران مي گويد: او به خاطر تعطيلات كريسمس حتي براي آمدن به تهران هم مشكل داشت. چرا كه خانواده اش براي كريسمس به لهستان مي آيد و به خاطر همين او مي خواهد زودتر برگردد.
خو ش خبر اسم هاي مطرح شده براي دستيار ايراني را تكذيب مي كند: اصلا هيچ دستيار ايراني براي لوزانو انتخاب نشده است . فردا همه چيز مشخص مي شود.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه