تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 11:33. سردار شب گذشته با گلی که زد توانست تیمش را به لیگ اروپا برساند. به گزارش خبرآنلاین؛ در پی پیروزی روستوف مقابل اورال با گل سه امتیازی سردار آزمون رسانه های روسیه از تاریخ ساز شدن این مهاجم ایرانی خبر دادند. سردار که طی 5 دیدار اخیر روستوف با زدن 6 گل زمینه ساز قطعی شدن نائب قهرمانی روستوف در لیگ برتر روسیه و حفظ شانس قهرمانی تیمش در هفته پایانی شد به این دلیل از سوی رسانه های روسیه تاریخ ساز لقب گرفت که برای اولین بار در تاریخ 86 ساله روستوف ای ...

آزمون تاریخ ساز شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 11:33


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,آزمون

 سردار شب گذشته با گلی که زد توانست تیمش را به لیگ اروپا برساند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در پی پیروزی روستوف مقابل اورال با گل سه امتیازی سردار آزمون رسانه های روسیه از تاریخ ساز شدن این مهاجم ایرانی خبر دادند. سردار که طی 5 دیدار اخیر روستوف با زدن 6 گل زمینه ساز قطعی شدن نائب قهرمانی روستوف در لیگ برتر روسیه و حفظ شانس قهرمانی تیمش در هفته پایانی شد به این دلیل از سوی رسانه های روسیه تاریخ ساز لقب گرفت که برای اولین بار در تاریخ 86 ساله روستوف این تیم را راهی لیگ قهرمانان اروپا کرد. روستوف هم اکنون حضور خود در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده و در صورت قهرمانی در لیگ مستقیما راهی مرحله گروهی این بازی ها خواهد شد.

گل 3 امتیازی سردار آزمون مقابل اورال بیستمین گل او در فوتبال روسیه بوده است. مهاجم شماره 20 روستوف تاکنون 13 گل برای روستوف و 7 گل برای روبین کازان به ثمر رسانده است. آزمون تاکنون 17 گل در لیگ، یک گل در پلی آف لیگ، یک گل در پلی آف یورولیگ و یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده است. دینامو موسکو با دریافت 3 گل از سردار از این حیث رکوردار است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه