ورزش > لیگ برتر - علی کریمی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز بالاخره پس از 14 سال در فوتبال ایران موفق به کسب یک مقام قهرمانی شد.

آقای کلکسیونر جام حذفی؛ ششمین کاپ در ویترین جادوگر - تصویر 1

آقای کلکسیونر جام حذفی؛ ششمین کاپ در ویترین جادوگر

ورزش > لیگ برتر - علی کریمی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز بالاخره پس از 14 سال در فوتبال ایران موفق به کسب یک مقام قهرمانی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریمی با کسب این جام قهرمانی، ششمین جام حذفی را به کارنامه خود افزود تا کلکسیونی از مدال های جام حذفی ایران، آلمان و امارات را در ویترین افتخاراتش داشته باشد.

علی کریمی اولین بار در فصل 77-78 با پرسپولیس مقام قهرمانی جام حذفی را تجربه کرد، اگرچه او به دلیل محرومیت یک دقیقه هم برای پرسپولیس در جام حذفی به میدان نرفت. او دو بار نیز در سال های 2002 و 2004 با الاهلی قهرمان جام حذفی امارات شد که نقش مهمی در این قهرمانی ها داشت. کریمی چهارمین جام حذفی اش را در آلمان و با بایرن مونیخ در سال 2006 بدست آورد. جادوگر در سال 2011 نیز با شالکه دومین جام حذفی را در آلمان بدست آورد که البته یک دقیقه هم برای این تیم در جام حذفی بازی نکرد و حتی برای تماشای دیدار فینال نیز در آلمان نماند! او در سال جاری نیز بالاخره بعد از سال ها ناکامی در فوتبال ایران، در نهایت با تراکتورسازی دومین جام حذفی ایران را بدست آورد تا اکنون با 6 جام حذفی یکی از رکورداران فوتبال ایران باشد.

252 43

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه