تاریخ انتشار : جمعه, 28 خرداد 1395 01:22. رقابتهای یورو ۲۰۱۶ - فرانسه؛. تیم فوتبال آلمان به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ در بازی مقابل لهستان متوقف شد. به گزارش مهر، تیمهای فوتبال آلمان و لهستان پنج شنبه شب در گروه C رقابتهای جام ملتهای اروپا در «استادوفرانس» با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند. آلمان در نیمه نخست تیم برتر میدان بود با این حال از پس دفاع سرسخت لهستان برنیامد تا دو تیم در این نیمه با تساوی به رختکن بروند. در نیمه دوم هم ژرم�� ها تیم برتر میدان ب ...

آلمان ها پشت دروازه لهستان ماندند/ امتیازات قسمت شد

تاریخ انتشار : جمعه, 28 خرداد 1395 01:22


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رقابتهای یورو ۲۰۱۶ - فرانسه؛
آلمان ها پشت دروازه لهستان ماندند/ امتیازات قسمت شد

تیم فوتبال آلمان به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ در بازی مقابل لهستان متوقف شد.

به گزارش مهر، تیمهای فوتبال آلمان و لهستان پنج شنبه شب در گروه C رقابتهای جام ملتهای اروپا در «استادوفرانس» با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

آلمان در نیمه نخست تیم برتر میدان بود با این حال از پس دفاع سرسخت لهستان برنیامد تا دو تیم در این نیمه با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم هم ژرمن ها تیم برتر میدان بودند اما چهره تیم برنده را نداشتند و تک موقعیت خلق می کردند ضمن اینکه لهستان هم در دو مورد توسط «روبرت لواندوفسکی» و «آرکادیوز میلیک» تا آستانه گلزنی پیش رفت.

مردان «یواخیم لو» در این بازی بیش از ۶۰ درصد از مالکیت بازی را در اختیار داشتند با این حال با کسب یک امتیاز به کار خود پایان دادند.

آلمان در دیدار بعدی خود به مصاف ایرلند شمالی می رود و لهستان با اوکراین رو به رو می شود.

پیش از این دیدار تیم ایرلند شمالی با دو گل از سد اوکراین گذشت و با سه امتیاز جایگاه سومی خود را در این گروه تثبیت کرد. آلمان و لهستان هر دو با چهار امتیاز در جایگاه های اول و دوم هستند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه