اتفاقی جالب که چند هفته پیش در اردوی استقلال افتاد/ مظلومی رحمتی و طالب لو را تهدید به اخراج کرد!اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال

در روزهای ابتدایی حضور مهدی رحمتی و همبازی شدن با وحید طالب لو، آنها روابط کاملا سردی داشتند و تازه همین هفته گذشته ب��د که با هم خیلی رفیق شدند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی رحمتی همیشه در این شرایط خیلی مته به خشخاش نمی گذارد ولی همه می دانند وحید طالب لو تا چه اندازه از مهدی دلخور است. کسی تصور نمی کرد وحید حاضر شود با وجود شرایط سختی که دارد، از مواضع خود عقب بنشیند اما در نهایت او این کار را کرد. اما اتفاق جالبی هم در این بین افتاد.

 

مظلومی مهدی رحمتی و وحید طالب لو را در کردان هم اتاق کرد و رو به آنها گفت: «می روید به اتاق و اگر با هم دوست نشدید و کینه ها را کنار نگذاشتید، هر دوی شما را اخراج می کنم. تیم من جای این چیزها نیست.» رحمتی و طالب لو هم به حرف های مظلومی گوش دادند و پس از هم اتاق شدن کینه ها را کنار گذاشتند و دوباره رفاقت خود را شروع کردند. این روزها آنها شدیدا با هم خوب هستند و حتی شوخی دارند. فوتبالی ها در این یک مورد هم نشان دادند اگر گوشت هم را بخورند، استخوان هم را دور نمی ریزند.


  اخبار ورزشی -  خبر  انلاین 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه