تاریخ انتشار : شنبه, 13 شهریور 1395 09:28. رمربی تیم ملی مدت زیادی است که از بازیکنان استقلال ار ترکیب خود بهره نمی برد. به گزارش کاپ، زمانی که لیست تیم ملی اعلام شد و فقط نام 2 استقلالی یعنی امید ابراهیمی و وریا غفوری در آن به چشم می خورد، برخی از هواداران استقلال به آن واکنش نشان دادند اما برخی دیگر از این اتفاق ابراز خوشحالی کردند چون معتقد بودند که داشتن بازیکن کمتر در تیم ملی به سود آنهاست. با این حال به نظر می رسد همان 2 بازیکنی هم از استقلال در تیم ملی هستند خیلی مورد اعتماد کی روش قر ...

اتفاق باورنکردنی برای استقلالی ها

تاریخ انتشار : شنبه, 13 شهریور 1395 09:28


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,امیدابراهیمی

رمربی تیم ملی مدت زیادی است که از بازیکنان استقلال ار ترکیب خود بهره نمی برد.

به گزارش کاپ، زمانی که لیست تیم ملی اعلام شد و فقط نام 2 استقلالی یعنی امید ابراهیمی و وریا غفوری در آن به چشم می خورد، برخی از هواداران استقلال به آن واکنش نشان دادند اما برخی دیگر از این اتفاق ابراز خوشحالی کردند چون معتقد بودند که داشتن بازیکن کمتر در تیم  ملی به سود آنهاست.

با این حال به نظر می رسد همان 2 بازیکنی هم از استقلال در تیم ملی هستند خیلی مورد اعتماد کی روش قرار نمی گیرند. طبق آماری که منتشر شده استقلالی ها 160 روز است که در ترکیب ثابت تیم ملی نماینده ای نداشتند و این در نوع خود آمار عجیب و باورنکردنی است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه