تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 خرداد 1396 12:21. طول کشیدن روند درمان هافبک ملی پوش استقلال و خط خوردن او از لیست ۱۸ نفره آبی پوشان در مقابل العین خطر خط خوردن او از لیست تیم ملی را هم ایجاد کرده است. به گزارش مهر، امید ابراهیمی که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان سه فصل اخیر تیم استقلال بود، در اواخر فصل گذشته و در حین گرم کردن پیش از بازی با پدیده دچار آسیب دیدگی شد و از آن پس تاکنون نتوانست به شرایط آرمانی بازگردد. موثرترین هافبک آبی پوشان مهمترین بازی این فصل این تیم مقابل العین را هم به همین ...

احتمال خط خوردن امید ابراهیمی از تیم ملی تا جام جهانی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 خرداد 1396 12:21


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,امید ابراهیمی

طول کشیدن روند درمان هافبک ملی پوش استقلال و خط خوردن او از لیست ۱۸ نفره آبی پوشان در مقابل العین خطر خط خوردن او از لیست تیم ملی را هم ایجاد کرده است.

 به گزارش مهر، امید ابراهیمی که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان سه فصل اخیر تیم استقلال بود، در اواخر فصل گذشته و در حین گرم کردن پیش از بازی با پدیده دچار آسیب دیدگی شد و از آن پس تاکنون نتوانست به شرایط آرمانی بازگردد. موثرترین هافبک آبی پوشان مهمترین بازی این فصل این تیم مقابل العین را هم به همین دلیل از دست داد. اتفاقی که خیلی به ضرر آبی پوشان تمام شد. قطعا اگر امید ابراهیمی در این بازی حضور داشت و در شرایط آرمانی به سر می‌برد، به طور کلی معادلات این بازی به هم می‌خورد.

 

اما بازی نکردن ابراهیمی در این بازی تنها برای تیم استقلال تبعات نداشت بلکه به احتمال زیاد دامنه این مصدومیت و روند کند درمان گریبان این بازیکن را هم خواهد گرفت و ممکن است نه تنها دیدار مقابل ازبکستان را از دست بدهد، بلکه حتی ممکن است پیراهن تیم ملی تا جام جهانی را هم از دست بدهد.

 

امید ابراهیمی بر خلاف بسیاری از ملی پوشان که آسیب می‌بینند، ترجیح داد مراحل درمانش را زیر نظر تیم پزشکی باشگاه استقلال طی کند و این موضوع طبیعتا خیلی به مزاج کادر فنی تیم ملی خوش نمی آید. 

 

با این حساب این احتمال وجود دارد که حتی در صورتی که این بازیکن به طور کامل مصدومیتش را پشت سر بگذارد نه تنها بازی ایران و ازبکستان را هم با تصمیم کی روش از دست بدهد، بلکه چه بسا حتی به سرنوشت بازیکنانی دچار شود که برای همیشه مورد غضب کارلوس کی روش قرار گرفته و حتی جام جهانی را هم از دست بدهد. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه