تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 10:39. تراکتورسازی ایران در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر امارات می‌رود. به گزارش ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا (سه‌شنبه) با انجام پنج دیدار برگزار می‌شود که در این روزها تراکتورسازی برای نخستین بار در این مرحله حاضر خواهد شد. سرخپوشان تبریزی از ساعت 20 در دوبی ب�� مصاف النصر می‌رود. شاگردان امیر قلعه‌نویی در مرحله قبل لیگ قهرمانان آسیا نمایش درخشانی داشتند و به عنوان تیم صدرنشین به این مرحله از ر‌قا‌ب ...

ادامه پیش‌روی تراکتور سازی در آسیا / شاگردان قلعه نویی رو در روی النصر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 10:39


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,تراکتور

تراکتورسازی ایران در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر امارات می‌رود.

به گزارش ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا (سه‌شنبه) با انجام پنج دیدار برگزار می‌شود که در این روزها تراکتورسازی برای نخستین بار در این مرحله حاضر خواهد شد. سرخپوشان تبریزی از ساعت 20 در دوبی به مصاف النصر می‌رود.

شاگردان امیر قلعه‌نویی در مرحله قبل لیگ قهرمانان آسیا نمایش درخشانی داشتند و به عنوان تیم صدرنشین به این مرحله از ر‌قا‌بت‌ها راه یافتند. آن‌ها در مرحله گروهی با تیم دیگری از امارات هم‌گروه بودند که توانستند این تیم را در هر دو بازی رفت و برگشت شکست دهند.

تراکتورسازی در آخرین بازی خود با پنج گل استقلال اهواز را در هفته‌ آخر لیگ برتر شکست داد تا در صورت قهرمانی استقلال تهران در جام حذفی سهمیه سال آینده لیگ قهرمانان آسیا را هم کسب کند.

بازی برگشت این مرحله نیز روز سه شنبه چهارم خرداد در تبریز برگزار می‌شود.

همچنین فردا نیز ذوب آهن دیگر نماینده ایران از ساعت 20:10 مهمان العین امارات خواهد بود.

** برنامه دیگر بازی‌های فردا به این شرح است:

ملبورن ویکتوری استرالیا – چونبوک موتورز کره جنوبی

اف سی توکیو ژاپن – شانگهای چین

لخویا قطر – الجیش قطر

الهلال عربستان – لوکوموتیو مسکو

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه