تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 12:11. سرمربی پیشین تیم فولادخوزستان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد. دراگان اسکوچیچ بعد از فسخ قراردادش با تیم فولادخوزستان به ورزش سه می‌گوید: برای این تیم بهترین آرزوها را دارم. دوسال در این تیم کار کردم و بهترین خاطرات را در این تیم ثبت کردم. در ای مدت هرچه در توان داشتم برای موفقیت فولاد گذاشتم و امیدوارم هواداران از من راضی باشند. او صحبت‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: در این مدت بازیکنان خیلی خوبی داشتم و حالا که مشخص شده از این تیم می‌روم دلم برا ...

اسکوچیچ: دلم برای بازیکنان فولاد تنگ می‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 12:11


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

سرمربی پیشین تیم فولادخوزستان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

دراگان اسکوچیچ بعد از فسخ قراردادش با تیم فولادخوزستان به ورزش سه می‌گوید: برای این تیم بهترین آرزوها را دارم. دوسال در این تیم کار کردم و بهترین خاطرات را در این تیم ثبت کردم. در ای مدت هرچه در توان داشتم برای موفقیت فولاد گذاشتم و امیدوارم هواداران از من راضی باشند.

او صحبت‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: در این مدت بازیکنان خیلی خوبی داشتم و حالا که مشخص شده از این تیم می‌روم دلم برای آنها تنگ خواهد شد شرایط برای ماندنم مهیا نبود و امیدوارم فولاد به مسیر خودش به خوبی ادامه دهد.

اسکوچیچ در پایان می‌افزاید: برای مربی بعدی فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم در سال آینده بتواند نتایج خوبی را به دست آورد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه