اظهارات درخشان بعد از باخت مقابل تراکتورسازیاخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به دلیل بازی سنگینی که در تاشکند انجام داده‌ بودیم، امروز مقابل تراکتورسازی سنگین بودیم.

به گزارش فارس، حمید درخشان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از پایان دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز به تیم تراکتورسازی تبریک می گویم. بازی از نظر من کیفیت خوبی نداشت، به دلیل اینکه بازی سنگینی در تاشکند انجام داده بودیم و بازیکنان سنگین بودند و به همین خاطر تغییراتی در زمین دادم.

وی ادامه داد: نفرات جایگزین خیلی کیفیت بالایی نداشتند تا راضی باشم اما در مجموع بازی خوبی بود. انتظارات من از این بازی بیشتر بود اما آمدن مسافت زیاد و بازی سنگینی که کردیم مزید علت شد.

سرمربی پرسپولیس گفت: داوران گاهی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار می‌گیرند.باید حرفه ای تر فکر کنیم اما در مجموع بازی خیلی دلچسبی نبود. فوتبال گاهی قسمتش این است اما امیدوارم روند رو به جلوی ما بهتر شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید درخشان در ادامه درباره دلیل باخت پرسپولیس به تراکتورسازی افزود: فشار بازی‌ها و خستگی باعث می‌شود که تمرکز بازیکنان از بین برود و بازیکنان اشتباه فردی می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا یک بازیکن صلابت همیشگی را نداشته باشد و در انجام کارهای فنی نتواند موفق عمل کند. اشتباهات فنی و فردی در تیم ما امروز زیاد بود و در خط دفاع، هافبک و مهاجم اشتباهاتی داشتیم اما به هر حال از بازیکنانم تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند و دویدند هرچند که خستگی و فشار زیاد باعث شد تا اشتباه کنیم و این اشتباه باعث باخت ما شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسید بازیکنان پرسپولیس علاوه بر نتیجه اخلاق را هم باختند خاطرنشان کرد: من به گونه‌ای دیگری به این قضیه نگاه می‌کنم. وقتی خستگی بازیکنان زیاد می‌شود تمرکز بازیکنان از دست می‌رود و اتفاقاتی می‌افتد ولی داور روی اعصاب بازیکنان ما بود و این خستگی زیاد باعث شد تا مسائلی در زمین بازی رخ دهد و بازیکنان از حالت طبیعی خارج شوند اما با قاطعیت می‌گویم که اولویت بازیکنان من اخلاق‌مداری است و مطمئن هستم در آینده دیگر از این اتفاق‌ها رخ نمی‌دهد اما این خستگی‌ها گاهی باعث می‌شود تا بازیکن دست به کاری بزند که البته درست نیست و امیدوارم دیگر چنین اتفاق‌هایی رخ ندهد.

درخشان در ادامه نشست خبری خود تصریح کرد: ما بالغ بر 10 هزار کیلومتر در رفت و آمد هستیم به این صورت که به ازبکستان رفتیم و سپس به تهران برگشتیم و حالا به تبریز آمدیم و باید به تهران برگردیم و باز هم باید به مسجد سلیمان برویم و دوباره به تهران بیاییم و سپس در نهایت باید راهی ریاض شویم آن هم در حالی که این مسائل واقعا ما را از پا می‌اندازد و باید در در نظر بگیریم که پرسپولیس نماینده ایران است و نباید اینقدر به این تیم فشار وارد شود. اگر می‌خواهند پرسپولیس با کیفیت‌تر بازی کند نباید اینقدر روی ما فشار باشد. ما باید 21 اسفند هم در مسجد سلیمان به میدان برویم که بعد مسافت زیادی دارد و باید بگویم که ما برای ریکاوری نیاز به زمان داریم و دیدید که امروز بعد از یک بازی سنگین مقابل بنیادکار آن شادابی همیشگی را نداشتیم و برای اینکه به بازیکنان فشار نیاید تغییراتی دادیم.

وی افزود: ادامه این روند برای ما مشکل‌ساز خواهد بود و ادامه این روند در عملکرد ما تاثیر منفی خواهد گذاشت و از سازمان لیگ این سؤال را می‌پرسم که چطور برای یک بازی تدارکاتی تیم امید 4 هفته لیگ عقب می افتد اما برای پرسپولیس این شرایط رخ نمی‌دهد؟ جالب اینجاست که همه این موضوع را به گردن هم می‌اندازند و می‌گویند باید باشگاه نفت مسجدسلیمان بپذیرد مگر نه اینکه سازمان لیگ متولی و برگزار کننده لیگ برتر است؟ باید به نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا کمک شود و امیدوارم مسئولان محترم به این موضوع توجه کنند. امروز نمونه این فشار را دیدیم و بعد بازی سنگین مقابل بنیادکار بازیکنانم شادابی لازم را نداشتند و شاید در بازی با نفت مسجدسلیمان هم این اتفاق رخ دهد و آنوقت در بازی با النصر این موضوع به ما صدمه خواد زد و امیدوارم مسئولان محترم توجه ویژه‌ای به پرسپولیس و حتی سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و وقتی که می‌گویند می‌خواهیم به پرسپولیس کمک کنیم الان زمان کمک کردن است و امیدوارم دوستان این مسئله را مدنظر داشته باشند و به ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تشویق هواداران تیم تراکتورسازی در این بازی خاطرنشان کرد: من خودم هم به آذری بودنم افتخار می‌کنم و این هواداران تراکتورسازی مایه افتخار هستند که نوع تشویق کردن آنها با همه هواداران و سراسر ایران فرق می‌کند و آنها تیم‌شان را دوست دارند و این موضوع مایه مباهات است که با این حرارت تیم‌شان را تشویق می‌کنند و شاید بتوانم بگویم بالای 60-70 درصد انرژی تیم تراکتورسازی به دلیل تشویق‌های این هواداران بود که به تراکتورسازی انرژی داد و آنها از این انرژی استفاده کردند.

درخشان در مورد اینکه گفته بود از نحوه بازی تیمش در این بازی راضی نیست، گفت:‌اینکه گفتم بازی خوبی نبود منظورم به تیم خودم بود چراکه ما فراز و نشیب زیاد داشتیم و زمانی که من پرسپولیس را تحویل گرفتم این تیم 7-8 مصدوم داشت و الان هم مهدی طارمی،محمد عباس‌زاده و حمیدرضا علی‌عسگری را مصدوم و رضا نورمحمدی را محروم داشتیم و تیم کاملی نبودیم و دلیل من از فراز و نشیب‌ داشتن پرسپولیس همین موضوع است و به همین خاطر فراز و نشیب‌های زیادی را در پرسپولیس شاهد بودیم.

وی درباره درگیری‌های درون زمین و اینکه به گفته خبرنگاران این موضوع بی‌انضباطی بازیکنان این تیم بود،؛گفت:‌من این مسائل را بی‌انضباطی نمی‌دانم و این درگیری‌ها در فوتبال پیش می‌آید اما داور باید این صحنه‌ها را کنترل می‌کرد که البته همانطور که گفتم داور تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود و نتوانست بازی را کنترل کند.

 

فوتبال یک ورزش فیزیکی است و از این برخوردها در فوتبال زیاد پیش می‌آید اما داور باید این صحنه‌ها را کنترل می‌کرد که البته دیر به صحنه‌ها می‌رسید و این نظر من است. اما به هر حال اتفاق خاصی نیفتاد و از این اتفاقات در فوتبال زیاد رخ می‌دهد اما رسیدن داور مسابقه به صحنه‌ها مهم است که از واجبات یک بازی است اما داور تا می‌خواست به صحنه‌ها برسد خود بازیکنان درگیر را جدا می‌کردند وبه نظرم داور باید کنترل بیشتری بر روی بازی می‌کرد.

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه