اظهارات درخشان بعد از شکست برابر نفت تهران/ واکنش دروازه‌بان پرسپولیس به اشتباهش در بازی مقابل نفت

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبارورزشی,درخشان


  اخبار ورزشی  - درخشان: برای بازیکنان خارجی پرسپولیس بد است اشتباه می‌کنند/دریافت گل بچه‌گانه فاجعه است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازی با نفت تهران صحبت‌های خود را عنوان کرد.

به گزارش  فارس، حمید درخشان که با تاخیر 22 دقیقه ای در نشست خبری پس از شکست مقابل نفت تهران حاضر شده بود در مورد این بازی اظهار داشت: فکر می کنم امروز روز بد من بود. خوب بازی کردیم و نیمه دوم به حریف فرصت ندادیم.

وی افزود: برای ما خیلی سخت است که در روزی که عملکرد خوبی داشتیم و در نیمه دوم این فرصتی به حریف ندادیم با اشتباه دو بازیکن خارجی ما نتیجه را واگذار کنیم. ما از این دو نفر توقع چنین اشتباهی را نداشتیم و به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اشتباهات داوری تصریح کرد: چقدر بگوییم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است. قضاوت آنقدر بد بود که مردم هم بی‌تاب شدند. نمی‌دانم به دنبال چه چیزی می‌گردند. اشتباهات بیداد می‌کند آن هم اشتباهات مقابل مس رفسنجان و این هم از اتفاقات بازی امروز.

درخشان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به این که نصف تیم خود را امروز نداشتیم نسبت به بضاعت‌مان خوب کار کردیم. روی دو اتفاق و به خاطر بی‌احتیاطی و اشتباهات بعدی گل خوردیم. با تاکتیک گل می‌زنیم ولی روی اشتباهات بچه‌گانه گل می‌‌خوریم. خوشحالم تیمم از لحاظ فوتبالی رشد کرده و هواداران از فوتبال ما لذت می‌برند. نباید این اشتباهات را تکرار کنیم. مخصوصا بازیکنان خارجی و با تجربه ما برایشان بد است که اینطور اشتباه کنند. اگر 10 دقیقه جلوتر گل می‌خوردیم می‌توانستیم جبران کنیم اما دریافت گل روی اشتباه بچه‌گانه در دقیقه 92 فاجعه است.


                                       ....................................................

 

واکنش دروازه‌بان پرسپولیس به اشتباهش در بازی مقابل نفت

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قبول دارد روی گل دوم بازی مقابل نفت تهران مقصر بوده است.

به گزارش  مهر، نیلسون کوریا بعد از شکست تیم پرسپولیس مقابل نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وقتی دریافت یک گل اشتباه من بوده است، آن را قبول می‌کنم. من آدم هستم نه ماشین و طبیعی است که اشتباهاتی دارم.

وی افزود: من همیشه تلاش می کنم تا بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشته باشم ولی متاسفم که در دقایق پایانی اشتباهم باعث باخت این تیم شد. من نمی توانم کاری کنم جز اینکه بگویم این اشتباه من بوده است.

دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و پرسپولیس در چارچوب هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر عصر روز دوشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد که با برتری 2 بر یک تیم نفت خاتمه یافت.

 

  اخبار ورزشی  - فارس,  مهر

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه