تاریخ انتشار : سه شنبه, 20 بهمن 1394 16:19. سایت باشگاه سپاهان نوشت: مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نامه به رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از اشتباهات مرگبار داوری علیه سپاهان انتقاد کرد. در نامه باقریان به علی کفاشیان آمده است:. احتراماً پیرو نامه اخیر این باشگاه به دپارتمان داوری ، به استحضار می­رساند متأسفانه در طی ده بازی گذشته تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان چه در شرایط میزبانی و چه در خانه حریفان (نمونه­ بارز دوبازی آخر با پرسپولیس و فولادخوزستان) اشتباهات داوری فاحش و تأثیرگذار حد ...

اعتراض رسمی سپاهان به اشتباهات داوری

تاریخ انتشار : سه شنبه, 20 بهمن 1394 16:19


اخبار,خبر های ورزشی,سپاهان

سایت باشگاه سپاهان نوشت: مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نامه به رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از اشتباهات مرگبار داوری علیه سپاهان انتقاد کرد.

در نامه باقریان به علی کفاشیان آمده است:
احتراماً پیرو نامه اخیر این باشگاه به دپارتمان داوری ، به استحضار می­رساند متأسفانه در طی ده بازی گذشته تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان چه در شرایط میزبانی و چه در خانه حریفان (نمونه­ بارز دوبازی آخر با پرسپولیس و فولادخوزستان) اشتباهات داوری فاحش و تأثیرگذار حداقل ده امتیاز حساس را از تیم فوتبال این باشگاه گرفته است.


علیرغم درخواست­ها و تذکرات مؤدبانه و مکرر بصورت حضوری و کتبی به نظر می­رسد جوی مسموم و غیرواقعی در فصل جاری بر علیه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بوجود آمده که ناشی از یک اشتباه داوری در آخرین بازی فصل گذشته(تراکتورسازی - نفت تهران) می­باشد که هیچ ارتباطی به این باشگاه ندارد .


در فصل جاری داوری­ها چنان بلائی بر سر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان آورده که فعالیت های تیم فوتبال را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است.


لذا خواهشمند است دستور فرمائید ضمن بررسی مجدد داوری­ها ، شرایطی عادلانه فراهم بیاورید تا در ادامه از اینگونه برخوردهای غیرمنطقی جلوگیری جدی به عمل آید.

اخبار ورزشی - خبر آنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه