اعجاز ریش جادویی ستاره ایرانی در اروپااخبار,اخبارورزشی, سعید معروف

در ماه های آخر سال تبی که ایران و آسیا را در برگرفته بود به شرق اروپای سرمازده رفت و چون شعله ای فروزان کل قاره سبز را در برگرفت تا همه بار دیگر به اعجاز جوانان پرهنر ایرانی ایمان بیاورند.

به گزارش جام جم، منظور ما نمایش خیره کننده کاپیتان سعید معروف است، مردی با پنجه های طلایی که ابتدا به سختی در میان غول های روسی جای گرفت، بعد کاری کرد کارستان تا جایی که رسانه های مسکو او را مرد ریش جادویی لقب داده اند.

معروف از روزی که وارد تیم زنیت کازان شد، به دلیل سرعت بالای پاس هایش شیوه ی حملات آبشار زن های این تیم را تغییر داد.

 غول های روسی ماکسیم میخائیلوف، اسپیرنف،بالئون ویلفردو مرد شاره یک والیبال کوبا از تهاجمات صرف قدرتی دست کشیده و مطابق پاس های سوپر سعید حمله ور می شوند, اما در هنگامه این تاثیرات زمانی که معروف در بازی دوم با هالک بانک روسیه یکبار به زمین حریف جای خالی انداخت با اخم و تخم آلکنو مربی غول پیکر زنیت مواجه شد و قول داد که دیگر خودسرانه کاری نکند.

 در والیبال ماشینی روسیه خلاقیت جای چندانی ندارد و همه چیز در چارچوب تاکتیک های از پیش تعیین شده جاری می شود، حالا باید دید در نهایت معروف بیشتر در والیبال روسیه تاثیر می گذارد تا خودش افزونتر تاثیر می پذیرد و شاهد حضور سعید معروفی جدید در تیم ملی خواهیم بود.


 اخبار ورزشی  -  جام جم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه