افشای مبلغ قرارداد انصاری‌فرد با اوساسونا

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبارورزشی,قرارداد نکونام با اوساسونا

 

 اخبار ورزشی - افشای مبلغ قرارداد انصاری‌فرد با اوساسونا

 مهاجم مدنظر پرسپولیس قرارداد نسبتا خوبی با این باشگاه اسپانیایی بسته که با توجه به سن و سالش طبیعی به نظر می رسد.

کریم انصاری فرد آقای گل ۲۴ ساله فصل گذشته لیگ برتر با قراردادی دوساله به تیم دسته دومی اوساسونا در اسپانیا پیوست.

هر چند بسیاری از اهالی فوتبال معتقدند آقای گل فوتبال ایران که هم جوان است هم ملی پوش و نباید به تیمی دسته دومی می پیوست اما این انتقال با توجه به اینکه انصاری فرد سرباز اعلام شده و البته خودش هم به هیچ وجه تمایل داشت غیر از اروپا در جای دیگری بازی کند برای او خوب و مفید بوده است.

البته بعد از این انتقال گفته شد رقم قرارداد انصاری فرد با اوساسونا مثل قرارداد نکونام با اوساسونا آنقدر ناچیز بوده که در رسانه ها مطرح نشده اما خیلی زود مشخص شد انصاری فرد قرارداد نسبتا خوبی با این باشگاه اسپانیایی بسته که با توجه به سن و سالش طبیعی به نظر می رسد.

گفته می شود رقم قرارداد کریم با این باشگاه پا��پلونایی برای هر سال ۲۰۰ هزار یورو تقریبا معادل ۸۵۰ میلیون تومان است ضمن اینکه مالیات قرارداد هم بر عهده باشگاه خواهد بود.

با این حساب انصاری فرد قرارداد بدی نبسته هر چند شاید اگر به پرسپولیس می پیوست می توانست حداقل ۲۰۰ میلیون بیشتر از این پول پول بگیرد یا تیم هایی مثل استقلال، سپاهان یا تراکتورسازی شاید نزدیک به دو برابر این مبلغ را با کمک اسپانسرها برایش تهیه می کردند اما به هر حال تیم اروپایی حتی اگر دسته دومی اش هم باشد جذابیت های بیشتری برای ادامه بازی خواهد داشت. 


 اخبار ورزشی - جام

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه