امید استقلال امید دارد. تاریخ انتشار : شنبه, 30 اردیبهشت 1396 09:24. امید ابراهیمی دیدار برابر العین را از دست داد. به گزارش خبرآنلاین؛ دوشنبه استقلال در بازی رفت باید برابر العین قرار بگیرد و امید ابراهیمی تنها بازیکنی است که به خاطر مصدومیت این بازی حساس را از دست داده. ابراهیمی که به عنوان یکی از ستون‌های اصلی تیم منصوریان شناخته می‌شود در حالی برابر العین غایب خواهد بود که زوج اصلی او، امید نورافکن هم به دلیل مسابقات جام جهانی جوانان، استقلال را همراهی نمی‌کند. دغدغه بزرگ منصوریان و هو ...

امید استقلال امید دارد

تاریخ انتشار : شنبه, 30 ارديبهشت 1396 09:24


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,امید ابراهیمی

امید ابراهیمی دیدار برابر العین را از دست داد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ دوشنبه استقلال در بازی رفت باید برابر العین قرار بگیرد و امید ابراهیمی تنها بازیکنی است که به خاطر مصدومیت این بازی حساس را از دست داده. ابراهیمی که به عنوان یکی از ستون‌های اصلی تیم منصوریان شناخته می‌شود در حالی برابر العین غایب خواهد بود که زوج اصلی او، امید نورافکن هم به دلیل مسابقات جام جهانی جوانان، استقلال را همراهی نمی‌کند. دغدغه بزرگ منصوریان و هواداران استقلال برای بازی با العین هم غیبت امید‌ها خواهد بود که بارها و بارها در فصلی که گذشت استقلال را نجات دادند. امید ابراهیمی درباره بازی روز دوشنبه و انتظارش از هوادارن گفت: دل ما به حضور شما هواداران گرم است، شمايي كه همواره مثل كوه پشت تيم محبوب خود هستيد. دوشنبه شب براي خلق حماسه100 هزار نفري و شكست العين، منتظر شما عزيزان هستيم.

 

استقلال رکورد حضور هواداران در لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار دارد و بازی برابر العین می‌تواند دوباره قدرت آبی‌های تهران را به رخ رقیبان بکشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه