امیرقلعه نویی:ازمردم عذرخواهی می کنم / سرژیک :ماندن اندو در استقلال منطقی نبود

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


اخبار ورزشی - امیرقلعه نویی:ازمردم عذرخواهی می کنم

بنده اولتیماتومی از باشگاه دریافت نکرده‌ام و البته اولتیماتوم دادن حق طبیعی باشگاه است. من از هیات مدیره استقلال که با مصاحبه‌هایشان از من حمایت کرده‌اند تشکر می‌کنم ولی با من صحبتی نشده است و همان طور که گفتم حق طبیعی آنهاست که وقتی تیم‌شان 8- 9 هفته‌ نتیجه‌ نگیرد آسیب شناسی کنند. من پیشنهاد می‌کنم که وقتی پاداشی در نظر گرفته می‌شود حتما جریمه ای هم باشد.

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش در بازی با ذوب‌آهن گل‌هایی خورده است که در مدرسه فوتبال هم به ثمر نمی‌رسد.

ایسنا نوشت:امیر قلعه‌نویی درباره شکست تیمش برابر ذوب آهن و حذف از جام حذفی گفت: یک زمان است که شما لیوانی را می‌شکنید و یک زمانی هم هست که لیوان را می‌شکنند. بازیکنان استقلال تلاششان را می‌کنند و به هیچ وجه برچسب کم کاری به آنها نمی‌چسبد. مطمئن باشید با توجه به تجربه من در فوتبال اگر آنها کم کاری می‌کردند من متوجه می شدم. ما در بازی با ذوب آهن همه موجودی مان را نداشتیم. البته مقصر این شکست من هستم و مقصر قلعه‌نویی است. از این بابت از همه مردم عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: در جام جهانی برزیل دو بازیکنش را نداشت و دیدیم هفت گل خورد. من در بازی با ذوب آهن خیلی از بازیکنانم را نداشتم. مثل سجاد شهباززاده یا محمد قاضی که اگر در این بازی بودند، خیلی به من کمک می‌کردند. ما باید در نیم فصل تیم را تقویت کنیم و به مردم قول می‌دهم که جبران چهار امتیاز در 45 امتیاز نیم فصل دوم کار آسانی است. یک زمان با استقلال شانزدهم جدول بودم و گفتم که قهرمان می‌شویم و یک زمان هم با سپاهان سیزدهم جدول بودیم و قهرمان شدیم. فوتبال با آدم حرف می‌زند. مطمئن باشید در نیم فصل نقاط ضعف را برطرف می‌کنیم و به آنچه که مدنظر مردم است، می‌رسیم.

سرمربی استقلال اضافه کرد: ما در بازی برابر ذوب آهن و پرسپولیس خوب بودیم اما بحث این است که در بازی با ذوب آهن کار ما نباید به پنالتی می‌کشید. دو گلی از ذوب آهن خوردیم که در مدرسه فوتبال هم نمی‌خورند. برایم عجیب است که می‌گویند ما دچار ضعف بدنی هستیم. ما در بازی با پرسپولیس روی دروازه این تیم خیمه زده بودیم که به یک باره ضد حمله شد و توپ وارد دروازه ما شد. این اتفاق در بازی با ذوب آهن هم رخ داد. اگر مشکل ما بدنی بود که نمی‌توانستیم بر حریف فشار آوریم. بدشانسی‌های فوتبال همیشه گریبان یک تیم را نخواهد گرفت و در نیم فصل تیمی دیگر از ما خواهید دید.

وی در ادامه با انتقاد شدید از عسگری که گفته بود جهانبازی در داربی نمره قبولی می‌گیرد، اظهار کرد: خیلی برایم عجیب است که آقای عسگری گفته‌اند تیم داوری در بازی با استقلال و پرسپولیس نمره قبولی گرفته است. برخی از کارشناسان گفته اند که دو پنالتی ما در این بازی نگرفته‌اند. در برنامه «90» هم که گفتند گل اول پرسپولیس آفساید بوده و یک بازیکن پرسپولیس هم که باید اخراج می‌شد. شما چگونه می‌گویید که داوری نمره قبولی گرفت. در صحنه پنالتی که برای ما گرفته نشد، در اروپا آن صحنه را اخراج هم می‌کنند. حرف من این است که من قلعه‌نویی آنقدر شهامت دارم که بگویم مقصر من هستم که شکست خورده‌ایم. مگر وقتی که به فولاد باختیم گفتم که داوری مشکل داشت؟ خیلی خوب است که آدم حقیقت را به مردم بگوید که تیم داوری در آن بازی اشتباه کرده است. وقتی یک داور در همان ابتدای کار کرنر را نمی‌گیرد معلوم است که در شرایط مسابقه قرار ندارد.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا اولتیماتومی از سوی باشگاه استقلال دریافت کرده است، عنوان کرد: بنده اولتیماتومی از باشگاه دریافت نکرده‌ام و البته اولتیماتوم دادن حق طبیعی باشگاه است. من از هیات مدیره استقلال که با مصاحبه‌هایشان از من حمایت کرده‌اند تشکر می‌کنم ولی با من صحبتی نشده است و همان طور که گفتم حق طبیعی آنهاست که وقتی تیم‌شان 8- 9 هفته‌ نتیجه‌ نگیرد آسیب شناسی کنند. من پیشنهاد می‌کنم که وقتی پاداشی در نظر گرفته می‌شود حتما جریمه ای هم باشد. وقتی هوادار استقلال تمام موجودی‌اش پنج هزار تومان است و به ورزشگاه می‌آید باید من هم بابت شکست جریمه شوم.

او در پاسخ به سوالی درباره عملکرد تیمش در فصل نقل و انتقالات، بیان کرد: ما به یک سری از تیم‌ها نامه نگاری و بحث ‌کرده‌ایم که بازیکنانی را بخریم و یا معاوضه کنیم. در حال حاضر با سلیمان فلاح قرارداد بسته‌ایم و این بازیکن امروز در تمرینات حاضر می‌شود.

قلعه‌نویی در ادامه با رد این انتقاد که دستیاران ضعیفی در اختیار دارد گفت: وقتی بازیکن ما به راحتی توپ را لو می‌دهد چه ربطی به دستیاران من دارد؟ دستیاران من از بهترین های فوتبال ایران هستند و همگی آنها یا کاپیتان استقلال بوده و یا کاپیتان تیم ملی بوده‌اند. اگر عده‌ای می‌خواهند به استقلال حمله کنند به شخص من حمله کنند و کاری به دستیاران من نداشته باشند. هر چند که باید انتقادهای آنها به کمک ما بیاید.

قلعه‌نویی در پایان اضافه کرد: به هواداران استقلال قول می‌دهم که تلاشم را می‌کنم تا در پایان فصل آنها خوشحال باشند. من با سال‌ها تجربه به شما می‌گویم که بازیکنانم کم کاری نمی‌کنند و مطمئنم که بدشانسی‌های ما تمام می‌شود.

-------------------------------

سرژیک :ماندن اندو در استقلال منطقی نبود

نشست من و آندو با بهرام افشارزاده، جلسه مفیدی بود و مدیرعامل استقلال به خوبی متوجه دلایل جدایی تیموریان از استقلال شد. .

مدیر برنامه‌های هافبک تیم استقلال با تاکید بر اینکه تیموریان یکی از متعصب‌ترین بازیکنان این تیم است، گفت: آندو با دست و پای شکسته برای استقلال بازی کرده است.


سرژیک تیموریان در گفتگو با  مهر، در خصوص نشست صبح امروز شنبه آندرانیک تیموریان با مدیرعامل باشگاه استقلال، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نشست من و آندو با بهرام افشارزاده، جلسه مفیدی بود و مدیرعامل استقلال به خوبی متوجه دلایل جدایی تیموریان از استقلال شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حتی بهرام افشارزاده تاکید کرد باید آندو در احترام کامل از استقلال جدا شود زیرا بازیکن ملی و سرمایه ایران است و تحمل توهین و مسائل اینگونه را ندارد.

مدیر برنامه‌های تیموریان اضافه کرد: برخی می‌گویند دل آدو با استقلال نیست که من در جواب به آنها باید بگویم، کدام آدم عاقلی وجود دارد که این جملات را باور کند؟ آندو جزو متعصب‌ترین بازیکنان استقلال بوده و هست، این را همه هواداران استقلال می‌دانند.

وی یادآور شد: چه در مسابقات لیگ، چه در لیگ قهرمانان آسیا و چه در دربی‌ها آندو با تمام وجودش بازی می‌کند. او با انگشت پای شکسته برای استقلال بازی کرده و با دست شکسته چه در تیم ملی و چه در استقلال تا آخر بازی مانده و مبارزه کرده است. مگر می‌شود به این بازیکن بگوییم کم کار؟ این حرف خنده‌دار است.

سرژیک تیموریان همچنین گفت: برخی از لیدرهای حاضر در محل تمرین استقلال، به آندو ناسزا گفتند و به خانواده‌اش توهین کردند. در این شرایط ماندن وی در این باشگاه اصلا منطقی نبود چرا که حاشیه‌ها و اتفاقات را برای استقلال بیشتر می‌کرد.

اخبار ورزشی - ایسنا،مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه