انتقاد شدید و بی پرده درخشان از کی روش

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی ,سرمربی پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - یک بیگانه هر کاری می خواهد می کند!
انتقاد شدید و بی پرده درخشان از کی روش

برنامه ریزی سازمان لیگ و ترافیک بازی ها کاسه صبر سرمربی پرسپولیس را لبریز کرد.

برنامه‌ریزی فشرده لیگ و البته جام‌حذفی که فرصت حتی ریکاوری را نیز به تیم‌های حاضر در این دو جام نمی‌دهد، انتقادات بسیاری را حواله فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کرده است.


یک بیگانه هر کاری دلش می‌خواهد می‌کند
برنامه‌ریزی فشرده لیگ و البته جام‌حذفی که فرصت حتی ریکاوری را نیز به تیم‌های حاضر در این دو جام نمی‌دهد، انتقادات بسیاری را حواله فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کرده است. در این میان یکی از مباحثی که همیشه مطرح می‌شود نقش کارلوس کی‌روش در این برنامه‌ریزی‌های فشرده و طاقت‌فرسا برای باشگاه‌ها است تا به واسطه این موضوع تیم‌ملی برای پیشبرد اهداف خود زمان و فرصت کافی و لازم را در اختیار داشته باشد. در واقع نقش برجسته سرمربی پرتغالی تیم‌ملی در برنامه‌ریزی‌های لیگ باعث شده تا در چند وقت اخیر شاهد نقدهایی تند از سیاست‌های کی‌روش از سوی مدیران و مربیان باشگاهی باشیم.

عصبانی از کی‌روش
یکی از باشگاه‌هایی که در چند هفته اخیر با توجه به حساسیت‌های موجود حسابی از بابت فشردگی برنامه‌های لیگ لطمه دیده، پرسپولیس است. سرخپوشان در حالی علاوه بر لیگ در جام‌حذفی نیز به نیمه نهایی رسیده‌اند که به دلیل عدم برنامه‌ریزی مناسب و نزدیکی بازی‌ها به یکدیگر محرومان و مصدومان بسیاری را در ترکیب خود می‌بینند. همین موضوع باعث شده تا حمید درخشان سرمربی سرخپوشان به انتقاد از کارلوس کی‌روش بپردازد. پرسپولیس بعد از داربی بی‌آن که فرصتی برای برگزاری جلسات تمرینی کافی و حتی ریکاوری مناسب داشته باشد مجبور به حضور در سیرجان و بازی با گل‌گهر در مرحله یک چهارم پایانی شد. این در حالی است که سرخپوشان باید روز دوشنبه نیز به مصاف نفت تهران بروند که این ترافیک بازی‌ها آن هم در حالی که در برنامه‌های سازمان لیگ تعطیلی 50 روزه گنجانده شده کاسه صبر درخشان را لبریز کرد تا سرمربی پرسپولیس به صورت شفاف و بی‌پرده از کی‌روش انتقاد کند.

بیگانه‌پرستی!
این روزها پرسپولیسی‌ها فشار زیادی به واسطه حضور هم‌زمان در لیگ و جام‌حذفی تحمل می‌کنند که حمید درخشان مسبب اصلی این پروسه زیان‌بار را شخص کارلوس کی‌روش می‌داند. درخشان در انتقاد از کی‌روش گفته: «یک بیگانه آمده و هر کاری که دلش می‌خواهد انجام می‌دهد و فدراسیون نیز تابع نظرات اوست. هر 3 روز یک بار مجبوریم بازی کنیم و این موضوع باعث مصدومیت و محرومان بسیاری برای ما شده است.

 

اگر بحث محرومیت نبود حتی یک بازیکن هم به تیم‌ملی نمی‌دادیم.» این جملات تماما منتقدانه درخشان نشان می‌دهد که سرمربی سرخپوشان برخلاف اکثر همتایان خود حاضر نیست سیاست‌های دردسرساز کی‌روش برای باشگاه‌ها را هضم کند و تن به استراتژی‌های پرایراد سرمربی تیم ایران در قبال تیم‌های باشگاهی از جمله پرسپولیس بدهد. البته درخشان پیش از این نیز سعی در تغییر برخی برنامه‌های لیگ از جمله بازی با گل‌گهر داشت که حضور سرمربی پرسپولیس در سازمان لیگ و رایزنی او با تاج پیش از بازی در سیرجان با مخالفت مقام اول سازمان لیگ روبه‌رو شد.
اخبار ورزشی - روزنامه نود

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه