انتقاد کميته فني فدراسيون نيجريه از کشي

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی,رقابتهای جام جهانی


 اخبار ورزشی - انتقاد کميته فني فدراسيون نيجريه از کشي

کميته فني فدراسيون فوتبال نيجريه از سرمربي تيم ملي فوتبال اين کشور به دليل عدم اعلام وضعيت آمادگي بازيکنان انتقاد کرد.

به نقل از «This Day Live»، کميته فني فدراسيون فوتبال نيجريه اخيرا به انتقاد از استفن کشي، سرمربي تيم ملي فوتبال نيجريه به دليل پنهان کردن مصدوميت برخي از بازيکنان اصلي تيم از جمله نامدي اودوامادي از اين کميته پرداخت.

به گزارش فارس، کريستين چوکوو، يکي از اعضاي اين کميته مدعي شد که کشي در خصوص سطح آمادگي بدني برخي از بازيکنان در جلسه‌اي که ليست موقتي تيم ملي اعلام شد، به آنها اطلاعي نداده و اعلام کرد که اين وظيفه کميته فني نيست که پيش از تأييد حضور بازيکنان در تيم ملي وضعيت آمادگي بدني آنها را بررسي کند. وي ادامه داد: ديگر نمي‌توانيم کاري بکنيم چون فيفا اين ليست را تأييد کرده و تنها مي‌توانيم در صورتي که بحراني پيش آمد، شرايط را مديريت کنيم.

کشي در اين باره گفت: من اودوامادي را فراخواندم و او خبر مصدوميتش را رد کرد. در حقيقت او به من گفت که در همان روز يک مسابقه ديگر دارد و من نمي‌دانم منبع تمام اين شايعه‌ها چيست.

اودوامادي از 12 آوريل که در شکست دو بر صفر تيم باشگاهي‌اش مقابل باري مصدوم شد، در هيچ مسابقه‌اي به ميدان نرفته است و با اين‌حال مدام مصدوميتش را انکار مي‌‌کند. وي در اين باره مي‌گويد: مصدوم نيستم و مثل هميشه آماده‌ام.

اين بازيکن 23 ساله در رقابت‌هاي جا�� کنفدراسيون‌ها در ديدار مقابل تاهيتي هت‌تريک کرد تا کشي او را يک بازيکن بسيار با استعداد بخواند.

اودوامادي به همراه هم‌تيمي‌اش ساندي امبا نتوانست يکشنبه گذشته به همراه ساير بازيکنان براي ديدار دوستانه مقابل اسکاتلند به لندن سفر کند. با اين حال وي هنوز در برنامه کشي قرار دارد و او در اين باره گفت: اودوامادي در برنامه من وجود دارد. او بازيکن بسيار باهوشي است و من خيلي دوستش دارم.
اخبار ورزشی - فارس
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه