ورزش > والیبال - فرهاد ظریف در تمرین دیروز تیم ملی والیبال ایران آسیب دید .

انگشت ظریف مو برداشت - تصویر 1

انگشت ظریف مو برداشت

ورزش > والیبال - فرهاد ظریف در تمرین دیروز تیم ملی والیبال ایران آسیب دید .

 

چهارمین هفته تمرینات تیم ملی والیبال از روز شنبه 28 فروردین ماه آغاز شده است و امروز (سه شنبه) چهارمین روز این هفته تمرینات پیگیری شد.

 

تمرین نوبت صبح گروه اول تیم ملی والیبال از ساعت یازده در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد که در این تمرین فرهاد ظریف و مصطفی شریفات مصدوم شدند.

 

فرهاد ظریف در هنگام تمرین از ناحیه دو انگشت سوم و چهارم (میدل و رینگ) دست راست دچار مصدومیت شد و روند درمانی وی بلافاصله زیر نظر دکتر افروزی، فیزیوتراپیست تیم ملی آغاز شد.

4141

مصطفی شریفات نیز دچار گرفتگی عضلات کمر شد و کارهای اولیه درمان وی در کنار زمین آغاز و در ادامه معالجات در اتاق پزشکی کمپ تیم های ملی پیگیری شد.

 

تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو آماده می کند. این رقابت ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

 

دکتر افروزی: درمان شریفات یک هفته تا 10 روز طول می کشد

 

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال از بازگشت فرهاد ظریف و مصطفی شریفات در هفته آینده به تمرینات خبر داد.

 

دکتر سیامک افروزی در این خصوص اظهار داشت: فرهاد ظریف از ناحیه انگشت شماره 4 دست راست دچار شکستگی مویی شده است که امروز بلافاصله پس از عکسبرداری و انجام معاینات لازم درمان وی را آغاز کردیم و انگشت آسیب دیده را آتل گرفتیم و ان‌شاءالله هفته آینده به تمرینات بازمی‌گردد و به صورت گروهی تمرین خواهد کرد. ظریف در این مدت نیز استراحت نخواهد داشت و تمرینات تخصصی و بدنسازی خود را به صورت مرتب برگزار خواهد کرد.

افروزی در خصوص مصدومیت شریفات نیز افزود: مصطفی شریفات نیز از ناحیه کمر دچار گرفتگی عضلات کمر و کشیدگی لیگامان های کمر شده است که درمان وی حداقل یک هفته تا 10 روز طول خواهد کشید .

 

فیزیوتراپیست تیم ملی در پایان گفت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم و این آسیب دیدگی ها در دنیای حرفه ای آن هم در این سطح بالا، امری کاملا عادی است. هدف بزرگی داریم که باید برای آن حداکثر تلاش خود را انجام دهیم.

 

4141

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه