اولین گاف راموس در سال ۲۰۱۶ در فضای مجازی رخ داد + عکس. تاریخ انتشار : شنبه, 12 دی 1394 10:06. کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید با اشتباهی که در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی مرتکب شد، در ابتدای سال میلادی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. سرخیو راموس دوباره سوژه رسانه‌ها شد، آنهم به خاطر گاف دادن در صفحه شخصی‌اش در توئیتر. کاپیتان کهکشانی‌ها به مناسبت آغاز سال جدید میلادی در صفحه‌ شخصی‌اش تصویری مونتاژ شده از بهترین لحظات زندگی‌اش در سال 2015 را منتشر کرد و آن را با طرفدارانش به اشتر ...

اولین گاف راموس در سال ۲۰۱۶ در فضای مجازی رخ داد + عکس

تاریخ انتشار : شنبه, 12 دی 1394 10:06


اخبار,اخبار ورزشی,سرخیو راموس

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید با اشتباهی که در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی مرتکب شد، در ابتدای سال میلادی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت.

 سرخیو راموس دوباره سوژه رسانه‌ها شد، آنهم به خاطر گاف دادن در صفحه شخصی‌اش در توئیتر.

کاپیتان کهکشانی‌ها به مناسبت آغاز سال جدید میلادی در صفحه‌ شخصی‌اش تصویری مونتاژ شده از بهترین لحظات زندگی‌اش در سال 2015 را منتشر کرد و آن را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

در این تصویر اما مدافع میانی رئالی‌ها یک گاف بزرگ داد. یکی از تصویر‌هایی که در مرکز عکس مونتاژ شده راموس قرار دارد، نوزادی که انگشت مادرش را گرفته است، نشان می‌دهد.

اخبار,اخبار ورزشی,سرخیو راموس


ظاهراً راموس تصور کرده است که عکس نوزاد و مادر او، متعلق به پسر دومش مارکوس است، اما برخی از کاربران تیزبین فضای مجازی گاف او را شناسایی کردند و به او فهماندند که این عکس مربوط به لحظه تولد فرزند دوم لیونل مسی است. ساعاتی بعد از انتشار این عکس، راموس به اشتباه خود پی برد و با برداشتن عکس متئو مسی، تصویر پسر خود را در عکس مونتاژ شده‌اش قرار داد.


 اخبار  ورزشی  - تسنیم   

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه