ورزش > لیگ برتر - اولیویرا می گویدحرفه ای است و احساسی تصمیم نمی گیرد.

اولیویرا جواب تراکتورسازان را داد/شرط تمدید قرارداد،پرداخت بدهی های سال قبل - تصویر 1

اولیویرا جواب تراکتورسازان را داد/شرط تمدید قرارداد،پرداخت بدهی های سال قبل

ورزش > لیگ برتر - اولیویرا می گویدحرفه ای است و احساسی تصمیم نمی گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بعد از پیگیری های متعدد باشگاه تراکتورسازی بالاخره تونی اولیویرا به درخواست با��گاه پاسخ داد، وی خطاب به مدیرعامل باشگاه اعلام کرد که دلیل پاسخ ندادنش بیماری همسرش بوده است.

در خبری که سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی آن را منتشر کرده آمده است:اینجانب به سلامت به پرتغال رسیده و مشغول رسیدگی به وضعیت بیماری همسرم هستم، اینک با توجه به تماس‌های شما و نامه آخرتان توجه شما را به مطالب ذیل جلب می نمایم.

همانطور که مطلع هستید، ارتباط محکمی بین من و باشگاه وجود دارد.در طول اقامت من در تبریز احترام و حمایتی که دریافت کردم بی نظیر بود که مهم ترین دلیل امضای قرارداد بین من و باشگاه بود.

با امضای این قرارداد به تمام اهداف دست یافته شد.نباید فراموش کنیم که من یک مربی حرفه ای فوتبال هستم و در آمد من از این طریق بدست می آید، لذا من با عقلانیت کار می کنم نه از روی احساسات.

باشگاه باید بقیه قروض قرارداد اول من (مربوط به فصل گذشته) را که به فیفا داده ام، با تمام هزینه های مرتبط با اقامه دعوی در فیفا را پرداخت کند.از قرارداد دوم خودم نیز حقوق آخرین ماه و مقداری از پاداش قهرمانی را طلب دارم.پس از آن اینجانب در مورد قرارداد جدید برای فصل آینده تصمیم خواهم گرفت.

توضیح: لازم به ذکر است زمان پرداخت حقوق آخرین ماه قرارداد دوم اولیویرا هنوز نرسیده است.

 

251 41

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه