ورزش > لیگ برتر - سرمربی ملوان می گوید از انتقادات دیگران برای پیشرفت تیمش استفاده می کند.

ایراندوست:بابت توهین هواداران تراکتور به مرحوم قایقران متاسفم/برابر پرسپولیس همه تلاش‌مان را می کنیم - تصویر 1

ایراندوست:بابت توهین هواداران تراکتور به مرحوم قایقران متاسفم/برابر پرسپولیس همه تلاش‌مان را می کنیم

ورزش > لیگ برتر - سرمربی ملوان می گوید از انتقادات دیگران برای پیشرفت تیمش استفاده می کند.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين؛ نصرت ايراندوست سرمربي تيم فوتبال ملوان در نشيت خبري پيش از ديدار تيمش برابر پرسپوليس گفت: «در ابتدا بايد بگويم كه مردم انزلي هميشه مردماني مهماندوست بوده اند و آن چيزي كه در كنفرانس بازي با تراكتور گفتم در واقع ابراز علاقه بود استاد شهريار بود كه ما هم در شهرمان شهرياري مثل سيروس قايقران و سرداري مثل كوچك خان جنگلي داريم. اگر در آن بازي تماشاگر نمايان منتسب به تراكتور به قايقران بي احترامي كردند من متوجه نشدم و از اين بابت متاسفم.»

او ادامه داد: «در بازي فردا تلاش ما اين است كه هوادارانمان را شاد كنيم. در بازي با تراكتور به خاطر عدم تمركز موقعيت هايي به حريف داديم اما هميشه به خواسته هوادارانمان توجه مي كنيم و مي دانيم كه آنها از ما پيروزي مي خواهند.»

ايراندوست در بخش ديگري از صحبت هايش گفت: «من هميشه از انتقادات استقبال مي كنم و آنها را با جان و دل مي خرم. ملوان محيطي صميمي دارد و تلاش مي كنيم در بازي با پرسپوليس موفق باشيم. از ابتداي فصل همه چيز براي من فراهم بوده، هر چند در نقل و انتقالات چند بازيكن موردنظرمان را نتوانستيم جذب كنيم. مثلا ادينيو را زير نظر داشتيم اما به هر صورت او به ما ملحق نشد.»

او در پايان گفت: «از هواداران مي خواهم كه فردا ما را 90 دقيقه تشويق كنند و اطمينان داشته باشند كه بازيكنان تمام تلاششان را به كار خواهند گرفت.»

252 43

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه