ایران 3 - صربستان یک؛ کواچ تیم کشورش را شکست داد/ در انتظار شاهکار ولاسکو

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی والیبال ایران

 

اخبار ورزشی - والیبال قهرمانی جهان - لهستان
ایران 3 - صربستان یک؛ کواچ تیم کشورش را شکست داد/ در انتظار شاهکار ولاسکو

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر صربستان پیروز شد.

به گزارش فارس، ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهانی از ساعت 19:10 امروز یکشنبه، 23 شهریور به مصاف صربستان، تیمی که دیگر هیچ شانسی برای صعود نداشت رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد. شاگردان کواچ در این مسابقه در ست اول را با نتیجه 27 بر 25 پیروز شدند، اما ست دوم با حساب 25 بر 22 به سود صرب‌ها خاتمه پیدا کرد. ست سوم این مسابقه با نتیجه 25 بر 22 به نفع شاگردان کواچ تمام شد و ست چهارم این مسابقه نیز با برتری 25 بر 18 به سود تیم ایران به پایان رسید تا در مجموع شاگردان کواچ با حساب 3 بر یک فاتح این میدان شوند و جمع امتیازهای خود را به عدد 15 رساندند.

با این شرایط شاگردان کواچ کار خود را انجام دادند و در انتظار از دست دادن امتیاز از سوی تیم‌های آمریکا یا لهستان هستند. حالا بازیکنان ایران در انتظار شاهکار سرمربی سابق خود هستند تا با غلبه آرژانتین با آمریکا ایران بتواند به مرحله بعد راه پیدا کند. اگر این اتفاق نیز رخ ندهد،‌ پیروزی فرانسه برابر لهستان می تواند ایران را به مرحله بعد برساند.

ایران پیش از این در هشت بازی برگزار کرده‌اش در این رقابت‌ها رکورد شش پیروزی را از خود بر جا گذاشته و در پایان رقابت‌ها و در رده‌بندی نهایی مسابقات، در بدترین حالت ممکن 10 پله صعود را نسبت به دور گذشته به خود خواهد دید.

صربستان در هشت سال گذشته در دو المپیک 2008 پکن و 2012 لندن حضور داشته‌، طلای قهرمانی اروپا 2011، دو نقره لیگ جهانی 2008 و 2009 و برنز لیگ جهانی 2010 را به دست آورده است. صربستان در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات قهرمانی جهان با تیم‌های لهستان، استرالیا، آرژانتین، کامرون و ونزوئلا همگروه بود و در ‌‌نهایت با 4 پیروزی و یک باخت و کسب 12  امتیاز در رده دوم ‌ قرار گرفت و به مرحله دوم صعود کرد.

اخبار ورزشی - فارس

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه