تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 11:23. یک مربی فوتبال معتقد است که کرانچار عملکرد بسیار خوبی در فوتبال ایران داشته، اما باید دید شرایط بازگشت این مربی به سپاهان فراهم است یا خیر. مجتبی توتونی در گفت‌وگو با ایسنا، بابیان اینکه موفق‌ترین مربی خارجی در ایران زلاتکو کرانچار بود، اظهار کرد: بعد از کرانچار، برانکو و کی روش بهترین مربیان خارجی بودند که توانستند در این فوتبال موفق عمل کنند البته زمانی ایویچ در تیم ملی فوق العاده بود که با تنگ نظری کنار گذاشته شد. وی در پاسخ به این سؤال که ب ...

بازگشت مرد "کروات" کیفیت را به سپاهان بر می‌گرداند؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 11:23


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کرانچار

یک مربی فوتبال معتقد است که کرانچار عملکرد بسیار خوبی در فوتبال ایران داشته، اما باید دید شرایط بازگشت این مربی به سپاهان فراهم است یا خیر.

مجتبی توتونی در گفت‌وگو با ایسنا، بابیان اینکه موفق‌ترین مربی خارجی در ایران زلاتکو کرانچار بود، اظهار کرد: بعد از کرانچار، برانکو و کی روش بهترین مربیان خارجی بودند که توانستند در این فوتبال موفق عمل کنند البته زمانی ایویچ در تیم ملی فوق العاده بود که با تنگ نظری کنار گذاشته شد.

وی در پاسخ به این سؤال که برگشت سپاهان به کرانچار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: عواملی باعث شد که کرانچار از این تیم برود که اگر شرایط بهتر شود این مربی می‌تواند بار دیگر در سپاهان بدرخشد، حُسنی که کرانچار دارد آشنایی خوبی است که با فوتبال ایران دارد پس اگر این مربی به سپاهان بیاید دیگر زمانی از دست نمی‌رود زیرا این مربی به خوبی با همه چیز آشنایی دارد.

توتونی با بیان اینکه زمانی که کرانچار رفت کیفیت سپاهان نیز کم رنگ شد، افزود: سپاهان با کرانچار فوتبالی با طراوت داشت و زمانی که این مربی رفت دیگر آن کیفیت سابق را در سپاهان ندیدیم؛ درست است که بعد از کرانچار، سپاهان با فرکی توانست قهرمان شود، اما یک سری اتفاقات قهرمانی سپاهان را رقم زد.

این مربی فوتبال با اشاره به اسکوچیچ نیز گفت: این مربی خودش را در ملوان ثابت کرد، درست است که در فولاد نتوانست نتیجه خوبی بگیرد، اما مربی تنها یک عامل موفقیت برای هر تیمی است و بقیه عوامل به بازیکنان، مدیریت و هدف تیم بر می‌گردد.

وی بابیان اینکه در سپاهان نیز تنها مربی خوب عامل موفقیت نخواهد بود، اضافه کرد: اگر مسائل حاشیه‌ای از سپاهان دور نشود باز هم این تیم موفق نخواهد بود. به هرحال شکی نیست که ناکامی این فصل سپاهان تنها به ضعف در مدیریت بر می‌گردد و این تیم باید بداند اگر حلقه‌های دیگر موفقیت کامل نشود باز هم سپاهان فارغ از اینکه چه کسی سرمربی‌اش است در فصل آینده نتیجه خوبی نخواهد گرفت.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه