ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال با انتشار مطلبی انتقادی، نسبت به قضاوت فغانی در مسابقه استقلال - سپاهان اعتراض کرده است.

باشگاه استقلال: آقای فغانی، پارسال هم اشتباهات شما نتیجه بازی استقلال - سپاهان را عوض کرد - تصویر 1

باشگاه استقلال: آقای فغانی، پارسال هم اشتباهات شما نتیجه بازی استقلال - سپاهان را عوض کرد

ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال با انتشار مطلبی انتقادی، نسبت به قضاوت فغانی در مسابقه استقلال - سپاهان اعتراض کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سایت باشگاه استقلال نوشته: «یکسال قبل هم در هفته دوم لیگ سیزدهم اشتباهات فغانی منجر به شکست استقلال مقابل سپاهان و کسر یک امتیاز از آبی پوشان پایتخت شد. پنج شنبه 10 مرداد 1392 : استقلال یک - سپاهان 2 .
داور وسط علی رضا فغانی بود . مسابقه ای که خیلی ها اعتقاد داشتند یکی از بهترین بازیهای لیگ برتر در دوره گذشته بود اما در آن بازی هم مثل دیروز فغانی با اشتباهات تاثیر گذارش نتیجه بازی را تغییر داد . خطای پنالتی روی پژمان نوری در نیمه دوم آن مسابقه ( دقیقه 73 ) گرفته نشد و یک پنالتی هم به اشتباه علیه تیم استقلال رقم خورد که منجر به گل تیم سپاهان شد . بعد از آن مسابقه در برنامه های مختلف تلویزیونی و از جمله نود کارشناسان داوری حق را به باشگاه استقلال دادند و حتی به گوش رسید که تیم داوری آن مسابقه چند هفته محروم شدند اما متاسفانه به دلیل اعتراض شدید هواداران ، یک امتیاز از تیم استقلال کسر کردند !
با گذشت یکسال دوباره همه آن اشتباهات تکرار شد و انگار این بار هم قرار است هواداران میلیونی تیم استقلال با تاثر و ناراحتی ، هزینه این اشتباهات را پرداخت کنند ؟!
پیرو اشتباهات تکراری علی رضا فغانی این پرسش در اذهان عمومی ایجاد می شود که چرا او باید همواره در ابتدای رقابتهای لیگ برتر داور مخصوص این مسابقه باشد و چرا اشتباهات فغانی به صورت متوالی فقط به ضرر تیم استقلال بوده است ؟!
43 43

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه