تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 14:25. هرچند باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای روی خروجی سایت خود تلویحا خبر حضور علیرضا منصوریان را در این تیم تکذیب کرده است اما در این بیانه صحبتی در مورد ادامه همکاری با پرویز مظلومی نشده است. به گزارش "رزش سه، باشگاه استقلال در بیانیه خود نوشته است که صحبت کردن در مورد سرمربی فصل آینده باعث برهم زدن آرامش این تیم برای بازی فینال جام حذفی می شود اما هرگز به این نکته اشاره نکرده است که آیا مظلومی فصل آینده هم به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال فعال ...

باشگاه استقلال ماندن مظلومی را تایید نمی‌کند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 14:25


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

هرچند باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای روی خروجی سایت خود تلویحا خبر حضور علیرضا منصوریان را در این تیم تکذیب کرده است اما در این بیانه صحبتی در مورد ادامه همکاری با پرویز مظلومی نشده است.

به گزارش "رزش سه، باشگاه استقلال در بیانیه خود نوشته است که صحبت کردن در مورد سرمربی فصل آینده باعث برهم زدن آرامش این تیم برای بازی فینال جام حذفی می شود اما هرگز به این نکته اشاره نکرده است که آیا مظلومی فصل آینده هم به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال فعالیت می کند یا نه تا به نوعی همچنان سردرگرمی در مورد ادامه فعالیت او وجود داشته باشد. اینکه باشگاه استقلال صحبتی در مورد ادامه فعالیت مظلومی نمی کند و البته بعضی از اعضای هیئت مدیره هم صحبت از تغییرات قطعی در کادرفنی استقلال برای فصل آینده می کنند می تواند این شائبه را به وجود بیاورد که این باشگاه حتی در صورت قهرمانی در جام حذفی هم چندان تمایلی به ادامه همکاری با مظلومی نخواهد داشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه