باشگاه پرسپولیس: انتقال عباسیان کاملا قانونی است. تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 19:59. باشگاه پرسپولیس اعلام کرد انتقال شاهین عباسیان قانونی بوده است. به گزارش خبرآنلاین؛ معاون باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که انتقال شاهین عباسیان به این تیم قانونی بوده و باشگاه فولاد نمی تواند در این مورد ادعایی داشته باشد. محمدعلی ترکاشوند معاون این باشگاه درباره اطلاعیه باشگاه فولاد مبنی بر اینکه شاهین عباسیان با این باشگاه قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود، گفت: رویه باشگاه پرسپولیس شفاف است. ...

باشگاه پرسپولیس: انتقال عباسیان کاملا ق��نونی است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 19:59


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عباسیان

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد انتقال شاهین عباسیان قانونی بوده است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ معاون باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که انتقال شاهین عباسیان به این تیم قانونی بوده و باشگاه فولاد نمی تواند در این مورد ادعایی داشته باشد.

 

محمدعلی ترکاشوند معاون این باشگاه درباره اطلاعیه باشگاه فولاد مبنی بر اینکه شاهین عباسیان با این باشگاه قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود، گفت: رویه باشگاه پرسپولیس شفاف است. آقای امام‌وردی امور مربوط به جذب را پیگیری می کنند تا مشکلات اینچنینی پیش نیاید. تمام مدارک مربوط به انتقال این عباسیان بررسی شده است و تخلفی درباره جذب این بازیکن رخ نداده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه