تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 دی 1395 11:19. بعد از ادعای روزنامه سعودی؛. باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در شهر مسقط عمان میزبان تیم فوتبال الهلال عربستان است نه کوالالامپور مالزی. به گزارش مهر، روزنامه «الشرق الاوسط» امروز در خبری مدعی شد که باشگاه پرسپولیس برای بازی با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شهر کوالالامپور مالزی را انتخاب کرده و عمدا چنین تصمیمی گرفته است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد گزینه می��بانی این باشگاه از بازی با الهلال، مسقط عمان است نه مالزی. پندار خمارلو مد ...

باشگاه پرسپولیس: در عمان میزبان الهلال عربستان هستیم نه مالزی

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 دی 1395 11:19


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,باشگاه پرسپولیس

بعد از ادعای روزنامه سعودی؛

باشگاه پرسپولیس: در عمان میزبان الهلال عربستان هستیم نه مالزی

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در شهر مسقط عمان میزبان تیم فوتبال الهلال عربستان است نه کوالالامپور مالزی.

 به گزارش مهر، روزنامه «الشرق الاوسط» امروز در خبری مدعی شد که باشگاه پرسپولیس برای بازی با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شهر کوالالامپور مالزی را انتخاب کرده و عمدا چنین تصمیمی گرفته است.

 

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد گزینه میزبانی این باشگاه از بازی با الهلال، مسقط عمان است نه مالزی.

 

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: اولویت ما برای بازی با الهلال عربستان کشور امارات بود. درخواستمان را به فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه دادیم. با وجود اینکه فدراسیون مخالفتی با درخواست پرسپولیس نداشت اما ملاحظاتی در این بخش وجود دارد.

 

وی افزود: برای همین به سراغ مسقط عمان رفتیم. گزینه بعدی ما برای میزبانی از الهلال، کشور عمان است و درخواستی برای بازی در مالزی نداشته ایم.

 

به گزارش مهر، این در حالی است الهلال عربستان هم به خاطر داشتن هواداران زیاد در عمان، این کشور را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس انتخاب کرده است و به این ترتیب هر دو تیم در هر دو بازی خود در عمان به میدان خواهند رفت.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه