بانوی دوومیدانی کار خراسان رضوی در اثر مرگ مغزی در گذشت. بخش ورزشی تبیان. ریحانه بهشتی، دبیر آموزش و پرورش و یکی از ورزشکاران حرفه ای دوومیدانی خراسان رضوی بود که صبح امروز در اثر مرگ مغزی فوت کرد. این ورزشکار جوان که در گذشته کارت اهدای عضو خود را نیز گرفته بود، قرار است تا ساعتی دیگر با اهدای اعضای بدن خود به چندین بیمار نیازمند، به آن ها زندگی دوباره ببخشد. این ورزشکار جوان که در گذشته کارت اهدای عضو خود را نیز گرفته بود، قرار است تا ساعتی دیگر با اهدای اعضای بدن خود به چندین بیمار نیازم ...

بانوی دو و میدانی در اثر مرگ مغزی در گذشت

 بانوی دوومیدانی کار خراسان رضوی در ��ثر مرگ مغزی در گذشت.

بخش ورزشی تبیان
ریحانه بهشتی

ریحانه بهشتی، دبیر آموزش و پرورش و یکی از ورزشکاران حرفه ای دوومیدانی خراسان رضوی بود که صبح امروز در اثر مرگ مغزی فوت کرد.
این ورزشکار جوان که در گذشته کارت اهدای عضو خود را نیز گرفته بود، قرار است تا ساعتی دیگر با اهدای اعضای بدن خود به چندین بیمار نیازمند، به آن ها زندگی دوباره ببخشد.

این ورزشکار جوان که در گذشته کارت اهدای عضو خود را نیز گرفته بود، قرار است تا ساعتی دیگر با اهدای اعضای بدن خود به چندین بیمار نیازمند، به آن ها زندگی دوباره ببخشد.

فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران پس از این اتفاق تلخ، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: "جامعه دوومیدانی در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، در غم فراق ورزشکاری حرفه ای و مادری مهربان به سوگ نشسته است؛ ورزشکاری که در اخلاق ومنش پهلوانی بزرگترین افتخار را برای خانواده بزرگ دوومیدانی ایران رقم زد. این فدراسیون ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم بهشتی، علو درجات را از خداوند منان برای آن مرحومه خواستار است."
طرفداران: این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم بهشتی تسلیت عرض می نماید.


منبع : طرفداری

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه