بایرن مونیخ اسیر اشتباهات فردی در خانه اژد‌ها شد/پورتو ژرمن‌ها را غافلگیر کردبایرن مونیخ نماینده ژرمن‌ها در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پورتو رفت و روی اشتباهات فردی در دیدار رفت تن به شکست داد.

به گزارش  فارس، شب دوم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و 15 دقیقه با دیدار رفت بایرن مونیخ و پورتو در ورزشگاه "دراگو " (اژد‌ها)پیگیری شد.

بایرن مونیخ که پیش از شروع بازی به اذعان تمام کارشناسان شانس اول صعود به مرحله نیمه نهایی به حساب می آید در همان 10 دقیقه اول بازی دو بار روی اشتباه فردی آلونسو و دانته با توپ دزدی جکسون مارتیز و ریکاردو کوارشما از حریف عقب افتاد تا بازی بصورت غافلگیر کننده‌ای برای شاگردان گواردیولا آغاز شود. در ادامه دفاع منطقی پورتو و فرصت سوزی مهاجم بایرن باعث شد تا بازی روال عادی به خودش بگیرد و در نهایت این دیدار با برتری میزبان خاتمه یافت تا بایرن دست آوردی از خانه اژدها نداشته باشد.

 

اخبار,اخبارورزشی,لیگ قهرمانان اروپا


پورتو 3 - بایرن مونیخ یک
گل‌های بازی را ریکاردو کورشما دو گل در دقیقه 4 از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 10 روی اشتباه دانته و جکسون مارتینز در دقیقه 65 برای پورتو و تیاگو آلکانتارا دردقیقه 28 برای بایرن مونیخ به ثمر رساندند.
 
میزبان با این نفرات پا به میدان گذاشت:
فابیانو، ایندی، مایکون، دانیلو، ساندرو، هررا، کاسمیرو، تورس، کوارشما، براهیمی، جکسون مارتینز

 سیستم: 3-3-4
گواردیولا از ابتدا این بازیکنان را روانه میدان کرد:

نویر، برنات، رافینیا، دانته، بواتنگ، لام، تیاگو آلکانتارا ، آلونسو، گوتسه، مولر،لواندوفسکی

سیستم: 3-3-4
دیدار برگشت دو تیم در ورزشگاه آلیانس آره‌نا به میزبانی ژرمن‌ها روز سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

 اخبار  ورزشی  -  فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه