بحران در خط دفاع پرسپولیس. تاریخ انتشار : شنبه, 02 اردیبهشت 1396 08:46. محمد انصاری مدافع پرسپولیس دیدار مقابل الهلال عربستان را به دلیل مصدومیت از دست داد. به گزارش خبرآنلاین؛ بحران دفاع پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان جد‌ی‌تر شد. شب گذشته به طور رسمی اعلام شد محمد انصاری مدافع سرخ‌پوشان به دلیل مصدومیت به بازی مقابل الهلال نمی‌رسد تا دست برانکو برای این دیدار بسته شود. محمد انصارى در اواخر دیدار برابر پدیده مشهد دچار مصدومیت شد و از سوى برانکو تعویض شد. در حالى که به نظر می‌رس ...

بحران در خط دفاع پرسپولیس

تاریخ انتشار : شنبه, 02 ارديبهشت 1396 08:46


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, پرسپولیس

محمد انصاری مدافع پرسپولیس دیدار مقابل الهلال عربستان را به دلیل مصدومیت از دست داد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ بحران دفاع پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان جد‌ی‌تر شد. شب گذشته به طور رسمی اعلام شد محمد انصاری مدافع سرخ‌پوشان به دلیل مصدومیت به بازی مقابل الهلال نمی‌رسد تا دست برانکو برای این دیدار بسته شود.

 

محمد انصارى در اواخر دیدار برابر پدیده مشهد دچار مصدومیت شد و از سوى برانکو تعویض شد. در حالى که به نظر می‌رسید این بازیکن مشکلى براى همراهى سرخپوشان نداشته باشد و موفق شود زیر نظر کادرپزشکى و با تمرینات اختصاصى خود را به این جدال حساس برساند، او نتوانست تست هاى مربوط به بازگشت به تمرینات اصلى را موفق پشت سر بگذارد تا در فاصله کمتر از ٧٢ ساعت به این جدال حضورش برابر الهلال منتفى شود.

 

گفتنی است که سید جلال حسینی هم پیشتر به دلیل دو کارته شدن این دیدار را از دست داده بود و پرسپولیس تنها حسین ماهینى، محسن ربیع خواه، صادق محرمى، حامد آقایى و آرام طبع را در لیست خود به عنوان مدافع در خدمت دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه