بدترین خبر ممکن برای کارلوس کروش. تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 آبان 1394 07:31. مدافع تیم ملی به خاطر مصدومیت نمی تواند در بازی مقابل ترکمنستان و گوام تیم ملی را همراهی کند. پژمان منتظری مدافع ملی پوش تیم الاهلی قطر به خاطر مصدومیت بازی تیم ملی مقابل گوام و ترکمنستان را از دست داد. او در بازی آخر الاهلی مصدوم شد و این روزها در تهران به مداوای مصدومیتش می پردازد. پیش از این سردار آزمون و سیدجلال حسینی هم به خاطر مصدومیت این دو بازی را از دست داده بودند. مهدی طارمی هم به خاطر محرومیت نمی تواند ...

بدترین خبر ممکن برای کارلوس کروش

تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 آبان 1394 07:31


اخبار,اخبار ورزشی,پژمان منتظری

مدافع تیم ملی به خاطر مصدومیت نمی تواند در بازی مقابل ترکمنستان و گوام تیم ملی را همراهی کند.

پژمان منتظری مدافع ملی پوش تیم الاهلی قطر به خاطر مصدومیت بازی تیم ملی مقابل گوام و ترکمنستان را از دست داد. او در بازی آخر الاهلی مصدوم شد و این روزها در تهران به مداوای مصدومیتش می پردازد. پیش از این سردار آزمون و سیدجلال حسینی هم به خاطر مصدومیت این دو بازی را از دست داده بودند. مهدی طارمی هم به خاطر محرومیت نمی تواند تیم ملی را مقابل ترکمنستان همراهی کند. در چنین شرایطی، مصدومیت پژمان بدترین خبر ممکن برای کروش بود.

بدین ترتیب کارلوس کروش مجبور است در قلب خط دفاع تیم ملی از بازیکنانی استفاده کند که تجربه چندانی ندارند. احتمالا زوج کنعانی زادگان-مرتضی پورعلی گنجی جای منتظری و سید جلال را پر می کنند.


  اخبار ورزشی  -  خبرانلاین 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه