تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 12:15. سرمربی پرسپولیس که دیدارهای دو هفته اخیر تیمش مقابل مدعیان را با تساوی خاتمه داده، از هواداران بابت حمایت شان در دربی تشکر کرد. به گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ در چهارمین دربی اش نیز شکست نخورد و اکنون با هشت امتیاز یکی از موفق ترین مربیان حاضر در دربی محسوب می شود. سرمربی کروات سرخپوشان که البته انتظار می رفت با توجه به شرایط رقیب در این دربی عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت در صفحه اینستاگرامش از هواداران تشکر کرد و نوشت: تشکر از هواداران ب ...

برانکو: از هواداران بابت حمایت جادویی ممنونیم

تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 12:15


سرمربی پرسپولیس که دیدارهای دو هفته اخیر تیمش مقابل مدعیان را با تساوی خاتمه داده، از هواداران بابت حمایت شان در دربی تشکر کرد.

ب�� گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ در چهارمین دربی اش نیز شکست نخورد و اکنون با هشت امتیاز یکی از موفق ترین مربیان حاضر در دربی محسوب می شود. سرمربی کروات سرخپوشان که البته انتظار می رفت با توجه به شرایط رقیب در این دربی عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت در صفحه اینستاگرامش از هواداران تشکر کرد و نوشت:  تشکر از هواداران بایت حمایت جادویی شان . ما از این که برد را با هم جشن نگرفتیم متاسف و شرمنده ایم.

پرسپولیس این هفته در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت تا پیش از تعطیلی مجدد لیگ برای بازپس گیری صدر جدول نبرد با شاگردان عبدالله ویسی را پشت سر بگذارد.

 

برانکو: از هواداران بابت حمایت جادویی ممنونیم - تصویر 1

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه