تاریخ انتشار : جمعه, 08 آبان 1394 17:33. سرمربی تیم فوتبال پرسپ��لیس گفت: زدن گل در ثانیه آخر دستمزد بازیکنان پرسپولیس بود که تا لحظه آخر جنگیدند. برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: مستحق باخت نبودیم، این بازی نشان داد چرا دربی مهمترین مسابقه آسیا است. گل لحظات آخر دستمزد بازیکنان ما بود که تا لحظه آخر جنگیدند و به گل تساوی رسیدند. وی افزود: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. این یک بازی بزرگ است که 100 هزار هوادار از آن لذت بردند. سرمربی پرسپولیس در مورد ا ...

برانکو: گل در ثانیه آخر دستمزدمان بود/ از دست دادن 6 گل در دربی، منطقی نیست

تاریخ انتشار : جمعه, 08 آبان 1394 17:33


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زدن گل در ثانیه آخر دستمزد بازیکنان پرسپولیس بود که تا لحظه آخر جنگیدند.

برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: مستحق باخت نبودیم، این بازی نشان داد چرا دربی مهمترین مسابقه آسیا است. گل لحظات آخر دستمزد بازیکنان ما بود که تا لحظه آخر جنگیدند و به گل تساوی رسیدند.

وی افزود: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. این یک بازی بزرگ است که 100 هزار هوادار از آن لذت بردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای از دست ندادن موقعیت‌های گل‌زنی دارد، تصریح کرد: حق با شما است. غیر منطقی است که در یک بازی بزرگ انتظار 5-6 موقیعت صد در صد داشته باشیم. موقعیت نصفه نیمه را هم در این بازی‌ها باید گل کرد. باید همیشه تلاش کنیم. استقلال با یک شانس دروازه ما را باز کرد. اگر بازیکنان ما باید در محوطه جریمه به خوبی یارگیری کنند. باید به تمرینات ادامه دهیم.

برانکو در مورد اینکه آیا کمبود بازیکن دارد، خاطرنشان کرد: ما دائم در حال آنالیز تیم و نیاز‌هایمان هستیم این نفرات جوان هستند. به بازیکنان‌مان نیاز داریم. این نفرات کیفیت خود را نشان دادند و روز به روز بهتر خواهند شد. زمان جذب بازیکن که رسید تصمیم می‌گیریم که آیا نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم یا نه.

برانکو در مورد وضعیت داوری تصریح کرد: در این بازی احساسات و هیجان هم هست. حساسیت در هر تصمیمی اثر گذار بود. هر بازی مسائل خاص خودش را دارد. هر کسی در موقعیت خاص رفتارهای خوب خودش را انجام می‌دهد.

وی در مورد تعویض‌های هجومی تیمش گفت: نوراللهی مصدوم بود. قصد داشتم بین دو نیمه او را تعویض کنم. یک مقدار بیشتر صبر کردیم. ما برنامه دوم خودمان را داشتیم که اگر نتیجه حاصل نشد تاکتیک را عوض کنیم. بنگستون را به میدان آوردیم با همان وظایف نوراللهی اما او بیشتر میل به هجوم داشت.

برانکو در مورد اینکه آیا بازیکنان جوان خوب بازی کردند، گفت: خوشبختانه نفرات تعویضی ما هم خوب کار می‌کنند. انصاری برای تست به تیم ما آمد او بعد از دو جلسه تمرین به تیم پیوست با او قرارداد بستیم چرا که کیفیت لازم را داشت. او خوب عمل کرده است. وحید حیدریه هم بهتر و بهتر خواهد شد. این برای ما یک امتیاز است که نفراتمان بهتر خواهند شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اعتراض هواداران استقلال به وقت اضافه عنوان کرد: در وقت اضافه هم بازی متوقف شد. رحمتی به زمین افتاد و 2 دقیقه وقت تلف شد. به همین خاطر داور 2 دقیقه به چهار دقیقه وقت اضافی افزود. 4 دقیقه حداقل زمان بود و تعویض هم داشتیم.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه