بلاتکلیفی عقیلی و سکوت باشگاه/ کاپیتان از سپاهان جدا می شود؟. تاریخ انتشار : شنبه, 08 اسفند 1394 12:13. درحالی که مسئولان باشگاه سپاهان مدعی هستند مدافع تیم خود را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده اند اما از تشکیل این جلسه خبری نیست. به گزارش خبرگزاری فارس، هادی عقیلی چند روز قبل با تصمیم استیماچ سرمربی کروات سپاهان از حضور در تمرینات این تیم منع شد و سپس درحالی که ابتدا مدیریت سپاهان اعلام می کرد عقیلی در اختیار باشگاه قرار نگرفته اما س��مربی این تیم تاکید می کرد عقیلی را به باشگاه و ...

بلاتکلیفی عقیلی و سکوت باشگاه/ کاپیتان از سپاهان جدا می شود؟

تاریخ انتشار : شنبه, 08 اسفند 1394 12:13


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار جدید

درحالی که مسئولان باشگاه سپاهان مدعی هستند مدافع تیم خود را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده اند اما از تشکیل این جلسه خبری نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، هادی عقیلی چند روز قبل با تصمیم استیماچ سرمربی کروات سپاهان از حضور در تمرینات این تیم منع شد و سپس درحالی که ابتدا مدیریت سپاهان اعلام می کرد عقیلی در اختیار باشگاه قرار نگرفته اما سرمربی این تیم تاکید می کرد عقیلی را به باشگاه واگذار کرده است.

بعد از دوسه روز مسئولان سپاهان مدعی شدند که استیماچ هادی عقیلی را در اختیار کمیته انضباطی قرار داده است و حتی قرار بود هفته گذشته در مورد این بازیکن تصمیم گیری شود اما این اتفاق نیفتاد.

ظاهرا کمیته انضباطی سپاهان تا امروز تماسی با عقیلی نداشته است. شاید باشگاه سپاهان تصمیم گرفته بدون دعوت از بازیکن تیمش در مورد این جریان رای دهد.

استیماچ به عقیلی گفته بود که به صورت انفرادی تمرین کند و عقیلی نیز این موضوع را نپذیرفته است.

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه