ورزش > لیگ برتر - محسن بنگر مدافع میانی پرسپولیس پس از مدت‌ها انتظار سرانجام به تیم ملی دعوت شد.

بنگر:در سپاهان بهتر از این بودم ولی دعوت نمی‌شدم/ در ماجرای ماشین ها فقط آبروی ما رفت - تصویر 1

بنگر:در سپاهان بهتر از این بودم ولی دعوت نمی‌شدم/ در ماجرای ماشین ها فقط آبروی ما رفت

ورزش > لیگ برتر - محسن بنگر مدافع میانی پرسپولیس پس از مدت‌ها انتظار سرانجام به تیم ملی دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او امسال بازی‌های خوبی را برای تیمش به نمایش گذاشت و حالا در بین ملی پوشان حضور دارد. بنگر تاکید می‌کند که تازه کار سختش شروع شده و مهم این است که همراه با تیم ملی به جام جهانی برود. او در مورد دعوت شدن به تیم ملی، وضعیت پرسپولیس و مسائل دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.

 

از اینکه بعد از مدت‌ها به تیم ملی دعوت شدی چه احساسی داری؟

خوشحال هستم ولی باید تلاش کنم تا در تیم ملی بمانم. فکر می‌کنم بعد از این اردو قرار است نفرات تیم ملی مشخص شوند و مهم این است که همراه با تیم ملی به جام جهانی بروم.

 

قبول داری رقابت بین مدافعان خیلی سخت است؟

بازیکنان خوبی در خط دفاعی به تیم ملی دعوت شدند و واقعا رقابت سخت است. البته من رقابت را دوست دارم چون بازیکنان را مجبور می‌کند تا همیشه آماده باشند. من از رقابت با مدافعان تیم ملی استقبال می‌کنم.

 

قبول داری در رده ملی به آنچه که می‌خواستی نرسیدی؟

من 3 سال در سپاهان بودم که آنجا جلال حسینی و هادی عقیلی هم بازی می‌کردند. طبیعی بود که از یک تیم 3 مدافع به تیم ملی دعوت نشوند. در پرسپولیس اما شرایط فرق کرد چون توی چشم بودم. من باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که مرا حمایت کردند ولی در سپاهان نرفتن من به تیم ملی برای هیچ کس مهم نبود. من حتی در آنجا بهتر از این بازی می‌کردم ولی دعوت نمی‌شدم.

 

چند درصد احتمال می‌دهی با تیم ملی به برزیل بروی؟

من تلاشم را می‌کنم و بقیه مسائل به کادرفنی تیم ملی مربوط می‌شود.

 

در مورد پرسپولیس صحبت کن. فکر نمی‌کنی تعطیلی لیگ به ضرر شما خواهد شد؟

ما در بازی با فجر هم به دلیل تعطیلی 12روزه به آنچه که می‌خواستیم نرسیدیم و مطمئنا این تعطیلی برای پرسپولیس خوب نبود. با این حال چاره‌ای وجود ندارد چون بحث بازی‌های تیم ملی مطرح است. از طرفی 4 باشگاه ایرانی درگیر لیگ قهرمانان هستند و به هر حال باید این برنامه‌ریزی صورت می‌گرفت. جا دارد برد تراکتور را هم به مردم خوب آذربایجان تبریک بگویم.

 

باخت استقلال در آسیا حسابی توسط هواداران پرسپولیس سوژه شده است. قبول داری؟

لیگ قهرمانان آسیا مثل بازی‌های ملی است و همه باید از نماینده‌های ایران حمایت کنند. من از باخت استقلال ناراحت شدم و امیدوارم در بازی‌های بعدی این باخت را جبران کنند.

 

راستی گویا ماشینی که پرسپولیس به تو داده حسابی دردسرساز شده است؟

همین‌طور است. به من از دادگستری زنگ زدند و گفتند بیا به توافق برسیم که من گفتم ماشین را از پرسپولیس گرفتم و اگر هم مشکلی وجود دارد باید با باشگاه پرسپولیس هماهنگ کنید. آنها هم به من گفتند که ماشین را توقیف می‌کنیم. واقعا نمی‌دانم  چه خبر است.

 

الان ماشین دست چه کسی است؟

من ماشین را 125میلیون تومان فروختم ولی برای پلاک شدن مشکل داشت به همین دلیل کسی که آن را خریده بود دوباره ماشین را پس داد و من مجبور شدم همان ماشین کار کرده را 130 میلیون تومان بخرم. آن فرد می‌خواست شکایت کند. مدام در خانه ما می‌آمدند و این ماشین با آبرو و حیثیت ما بازی کرد.

 

الان ماشین کجاست؟

الان ماشین در پارکینگ است. من اصلا نه پول می‌خواهم و نه این ماشین را می‌خواهم. فقط بیایند آن را بردارند و بروند. الان وقتی زنگ خانه به صدا درمی‌آید یا کد 021 روی موبایلم می‌افتد نزدیک است سکته کنم. این ماشین واقعا من را به دردسر انداخته و کسی هم در باشگاه جوابگوی ما نیست. رویانیان در پرسپولیس خیلی زحمت کشید و هر چه داشت گذاشت. واقعا بعد از رفتن او همه چیز به هم ریخت.من همینجا اعلام می کنم نه پول می خواهم نه ماشین.فقط می خواهم این ماجرا تمام شود و استرس از وجودم بیرون برود.

 

251 41

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه