به زودی بدهی های استقلال تعیین تکلیف خواهد شد. تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 13:19. اکبر عباسى ملکى بیان کرد: این تیم متعلق به مردم است و براى آن درآمدى ثابت و پایدار ایجاد خواهیم کرد. به گزارش ایسنا، عضو جدید هیات مدیره استقلال اظهار کرد : بیش از ٣٧ سال است در بخش پولى و بانکى کار کرده ام و تجربه مدیریت و اداره فعالیت هاى کلان اقتصادى را داریم و در هر موقعیت مدیریتى که حضور داشتم تلاش کردم اثرگذار باشم. او معتقد است بخش مهمى از بدهى هاى انباشته استقلال در بخش مالیات هاست و بزودى تعیین ...

به زودی بدهی های استقلال تعیین تکلیف خواهد شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 13:19


 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

اكبر عباسى ملكى بیان کرد: اين تيم متعلق به مردم است و براى آن درآمدى ثابت و پايدار ايجاد خواهيم كرد. 

به گزارش ایسنا، عضو جدید هیات مدیره استقلال اظهار کرد : بيش از ٣٧ سال است در بخش پولى و بانكى كار كرده ام و تجربه مديريت و اداره فعاليت هاى كلان اقتصادى را داريم و در هر موقعيت مديريتى كه حضور داشتم تلاش كردم اثرگذار باشم.

 

او معتقد است بخش مهمى از بدهى هاى  انباشته استقلال در بخش ماليات هاست و بزودى تعيين و تكليف خواهد شد. ملکی در ادامه گفت : مشاور آقاي هاشمى‌طبا بوده ام و در سالهاى مسئوليتم در بانك كشاورزى بانى ايجاد كشتى و دو و ميدانى براى روستاييان شدم و برخي از قهرمانان ملى ايران مانند علىرضا دبير در آن زمان از شهر رى از همين رقابتها به دنياى قهرمانى وارد شدند. كميته ورزش بانك كشاورزى در سالهاى ٦٩ و ١٣٧٠ متشكل از پرويز سيروس پور ، محمدرضا طالقانى ، صدرالدين كاظمى و مرحوم حسين حصارى بود در دووميدانى هم احد برنجى به مجموعه ما كمك مى كرد.

 

عباسى ملكى افزود : شصت و دو سال دارم و در سالهاى ورزشى خودم عمدتا دروازه بان بوده و در رشته هاى بسكتبال و دووميدانى هم فعاليت در اندازه ورزش دانشجويى و دانش آموزى داشتم.

 

وي همچنین گفت: وزير محترم و مجمع عمومى باشگاه، تركيب بسيار كارآمد و با تجربه اى را براى هيات مديره استقلال انتخاب كرده اند و ان‌شاءالله با حمايت هواداران، دوستداران و بزرگان اين تيم و همينطور وزارت ورزش و جوانان، روزهاى موفق ترى پيش روى اين باشگاه است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه