ورزش > بسکتبال - مهمد بچیرویچ می پذیرد که شروع بد تیمش باعث شده که بازی را به کره ای ها ببازند.

بچیرویچ :حامد حدادی روز بدی داشت/ از تیمی مثل ما بعید بود این همه اشتباه - تصویر 1

بچیرویچ :حامد حدادی روز بدی داشت/ از تیمی مثل ما بعید بود این همه اشتباه

ورزش > بسکتبال - مهمد بچیرویچ می پذیرد که شروع بد تیمش باعث شده که بازی را به کره ای ها ببازند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ؛ مهمد بچیرویچ بعد از شکست دور از انتظار تیم ملی بسکتبال ایران برابر تیم ملی کره جنوبی گفت:« کنترل بازی را از دست دادیم ،تیم مقابل هم هجومی بازی کرد. داور هم کمکشان کرد . داوری کاملا علیه ما بود و خیلی از خطاهای ما را نگرفت. از عملکرد بازیکنان راضی هستم به خصوص جوان ترها خیلی خوب بازی کردند و بازیکنان خوبی برای آینده تیم هستند »

در مورد عصبی بودن بازیکنان ایران هم گفت:«به خاطر جو بازی این رفتار آنها طبیعی بود ،البته به چنین جوی عادت داشتیم در فیلیپین هم با همین شرایط بازی کردیم ولی امروز تماشاگران خیلی خوب از تیمشان حمایت کردند و به آنها اترژی دادند .»

بچیرویچ که قراردادش با تیم ملی بسکتبال به پایان رسیده درباره آینده کاری اش می گوید:«نمیدانم چه می شود. قراردادم تمام شده است.دلم می خواهد که بمانم ولی من نمی توانم قدم اول را در این زمینه بردارم و فدراسون اول باید خواهان تمدید قرارداد من باشد »

او درباره این شکست تلخ هم گفت:«تیم با تجربه ای هستیم .بازی با میزبان سخت است.از خودم هم سوال دارم چرا بد شروع کردیم.اشتباه خودمان بود که این طوری شد.حامد در فرم خوب خودش نبود و ما شانس مان را از دست دادیم. ما بازیکنان جوان خوبی داریم که اعتماد به نفس پیدا کردند . من نگران اینده نیستیم.نمی دانم چرا بازی را بد شروع کردیم اما می دانم این تیم آینده دارد .از تیم با تجربه ای مثل ما اتفاقات ابتدایی بازی بعید بود. »

4141

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه