تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 فروردین 1396 15:53. باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه‌ای هوادارانش را برای بازی با استقلال به ورزشگاه دعوت کرد. به گزارش مهر، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی پیگیری می‌شود که تیم تراکتورسازی روز پنجشنبه این هفته میزبان تیم استقلال تهران است. باشگاه تراکتورسازی به همین مناسبت بیانیه ای را درباره این بازی منتشر کرده است. در این بیانیه آمده است:. «سرخپوشان از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) در حالی به مصاف این تیم می‌رود که رقابت برای نایب‌قهرم ...

بیانیه باشگاه تراکتور سازی پیش از دیدار با استقلال تهران

تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 فروردين 1396 15:53


اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,باشگاه تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه‌ای هوادارانش را برای بازی با استقلال به ورزشگاه دعوت کرد.

به گزارش  مهر، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی پیگیری می‌شود که تیم تراکتورسازی روز پنجشنبه این هفته میزبان تیم استقلال تهران است. باشگاه تراکتورسازی به همین مناسبت بیانیه ای را درباره این بازی منتشر کرده است. در این بیانیه آمده است:

 

«سرخپوشان از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) در حالی به مصاف این تیم می‌رود که رقابت برای نایب‌قهرمانی میان این تیم‌ها بالا رفته است و به‌نوعی تیم پیروز این دیدار شانس بالایی برای کسب نایب‌قهرمانی لیگ برتر را خواهد داشت.

 

تراکتورسازان همواره به داشتن این هواداران بر خود می‌بالند و خداوند را شاکریم که یار دوازدهم ما در سکوها همیشه و همه جا پشت تیم خود بوده و هیچ‌گاه دست از تشویق تیم محبوب خود برنداشته است.

 

اگر روزی قهرمان جام حذفی شدیم یا در آسیا خوش درخشیدیم همه و همه در کنار موهبت خداوندی با حمایت هواداران ممکن بود و نماینده فوتبال شمال غرب کشور با داشتن پرشورترین هواداران فوتبال آسیا خوش درخشیده است.

 

هوادارانی که همواره سختی‌های فراوانی را به جان خریده‌اند و در سرمای تبریز با مشقت‌های فراوان مسیر استادیوم را پیموده‌اند تا تراکتورسازی در نبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار «یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی» را سر دادند و اجازه ندادند لحظه‌ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.

 

این هواداران هیچ‌گاه دست از عشق و علاقه خود برنداشته و با حمایت‌های آگاهانه خود مقدمات موفقیت‌های این تیم را فراهم ساختند و باشگاه تراکتورسازی به داشتنشان بر خود می‌بالد و افتخار می‌کند.

 

حال نبردی حساس پیش روی است؛ ۳ «یا علی» تا رسیدن به خواسته‌هایمان در لیگ برتر فوتبال کشور باقی‌مانده است. همان‌طور که پیش‌از این بارها با حضور شما هواداران حماسه‌هایی بی‌نظیر آفریدیم این بار می‌خواهیم حماسه‌ای نو بیافرینیم و حریف را دست‌خالی از تبریز روانه سازیم.

 

تراکتورسازی در سختی‌های خود پناهگاهی جز خداوند متعال و هواداران پرشورش نداشته است و این یک شعار نبوده و همواره باور قلبی ماست چراکه اگر تراکتورسازی تا این لحظه زنده است با نفس‌های گرم هواداران است و حضور پرشور هواداران تراکتورسازی که تداعی‌کننده طوفان سرخ فوتبال آذربایجان است تضمین‌کننده موفقیت سرخ پوشان در دیدار فردا خواهد بود.

 

تراکتورسازی که هوادارانش نه‌تنها در ایران بلکه در قاره پهناور آسیا نیز شناخته‌شده هستند اگر نامی در بین تیم‌های آسیایی دارد یاری همین هواداران بی‌ثمر نبوده است.

 

سختی‌ها هیچ‌گاه نتوانسته عشق به تراکتور را از دل‌ها دور کند و روز پنج‌شنبه می‌خواهیم بار دیگر با یک «یا علی» گام به جلو بگذاریم و برای رسیدن به این هدف از هواداران پرشور، وفادار، و آگاه تراکتورسازی می‌خواهیم با حضور حماسی خود در ورزشگاه ضمن پرهیز از شعار علیه تیم میهمان در طول ۹۰ دقیقه به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا با تشویق‌های خاص خود بار دیگر فرهنگ ناب مردمان آذربایجان را به نمایش بگذاریم و با یاری خداوند یک گام دیگر به‌سوی هدف فعلی خود برداریم.

 

اکنون‌که چشم فوتبال ایران به ما دوخته‌شده است، با همدلی و اتحاد و پرهیز از هرگونه توهین به حریف و تیم داوری روز پنج‌شنبه تا آخرین‌نفس به دفاع از نام تراکتورسازی می‌پردازیم تا تأثیر این حمایت را در ساق پای سرخ پوشان ببینیم و به یاری خداوند به هدف خود نزدیک‌تر شویم.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه