بیانیه‌ شدید‌اللحن سپاهان علیه رویانیان/ منتظر پاسخ پرسپولیسی ها باشید

اخبار,اخبار ورزشی,بیانیه‌ باشگاه سپاهان به محمد رویانیان


اخبارورزشی - باشگاه سپاهان: آقای رویانیان! سکوت کنید

باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای خطاب به محمد رویانیان اعلام کرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه تناقض گویی‌هایش بیشتر عیان نشود، سکوت کند!

به گزارش ایسنا  به نقل از سایت رسمی باشگاه سپاهان متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

"رفتارهای غیر ورزشی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال در شهرآورد تهران در راس آن حرکت پیام صادقیان بر روی سیاوش اکبرپور و همچنین حرکت خشن آندو تیموریان در دیدار استقلال تهران با استقلال خوزستان نگاه ها را به سوی کمیته انضباطی مواجه نموده تا همگان ببینند این کمیته نسبت به اجرای عدالت حساس است یا فشارهای باشگاه های خاص می تواند عدالت و نگاه یکسان را از تصمیمات این کمیته دور کند.

��ادی عقیلی بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به علت خطایی که شدت آن به مراتب کمتر از بازیکنان یاد شده بود با تصمیمات عجیب کمیته انضباطی و در فاصله زمانی طولانی و بلافاصله پس از رهایی از بند مصدومیت از حضور در دیدار با راه آهن سورینت محروم می شود. حال اگر تصمیمات کمیته انضباطی چیزی غیر از محروم کردن بازیکنان متخلف در داربی تهران و سایر دیدارها باشد باید بسیار متاسف شد و به همه چیز شک کرد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از کمیته انضباطی می خواهد با نگاه یکسان اجازه ندهد افکار عمومی نسبت به قضاوت های این کمیته بدبین شوند و با تحمل همه فشارهای باشگاه های خاص تصمیم و قضاوت خود را بر اساس عدالت در مورد رفتارهای خشن و غیر ورزشی بازیکنان تیم های پرسپولیس و استقلال اعلام نمایند.

نکته ای دیگر که لازم می دانیم در این بیانیه به آن اشاره کنیم اظهارات تعجب بر انگیز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران است.

 

مدیرعامل این باشگاه عنوان نموده که محرومیت پیام صادقیان ربطی به باشگاه سپاهان ندارد. کاری به درستی یا اشتباه بودن سخن محمد رویانیان نداریم اما وی و باشگاه متبوعش که در بحث محرومیت هادی عقیلی با صدور بیانیه و در برنامه نود ورود و پیگیری کردند و فشارهای متعددی را به کمیته انضباطی وارد نمودند را به سکوت دعوت می کنیم.

 

کسی که با حرارتی خاص دنبال محرومیت هادی عقیلی بوده نمی تواند در این باره از مربوط بودن یا نبودن این محرومیت به باشگاه سپاهان سخن بگوید و بهتر است در این موضوع برای اینکه تناقض گویی هایش بیشتر عیان نشود سکوت کند."
 اخبار ورزشی - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه