بیرانوند: جدایی‌ام از نفت قطعی است/ نفت با پر‌سپولیس توافق نکرد. تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 دی 1394 15:28. د‌ر‌وازه‌بان تیم فو‌تبا‌ل نفت که این روز‌ها بحث پیوستنش به پرسپولیس مطرح شده بود، می‌گوید در راه تهران است اما نه برای پیوستن به پرسپولیس. او می‌گوید جدایی‌اش از نفت قطعی است. علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با (ایسنا)، درباره ترک اردوی ترکیه و حضورش در تهران، اظها‌ر کرد: من امشب ساعت 1 بامداد به تهران بر می‌گردم، اما این بازگشتم ارتباطی به مذاکره با باشگاه تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس ندارد،‌ بل ...

بیرانوند: جدایی‌ام از نفت قطعی است/ نفت با پر‌سپولیس توافق نکرد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 دی 1394 15:28


اخبار,اخبار ورزشی,بیرانوند

د‌ر‌وازه‌بان تیم فو‌تبا‌ل نفت که این روز‌ها بحث پیوستنش به پرسپولیس مطرح شده بود، می‌گوید در راه تهران است اما نه برای پیوستن به پرسپولیس. او می‌گوید جدایی‌اش از نفت قطعی است.

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با  (ایسنا)، درباره ترک اردوی ترکیه و حضورش در تهران، اظها‌ر کرد: من امشب ساعت 1 بامداد به تهران بر می‌گردم، اما این بازگشتم ارتباطی به مذاکره با باشگاه تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس ندارد،‌ بلکه به خاطر مسائل شخصی و با اجازه کادرفنی به تهران می‌آیم، چون دوروز هم تعطیلی داریم.

وی تاکید کرد: تا به این لحظه هیچ صحبتی مسئولان باشگاه نفت با من نداشته‌اند که به من بگویند که با باشگاه پر‌سپولیس توافق کرده‌ایم و برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس آنها برو.

دروازه‌بان ملی‌پوش نفت تهران ا‌ضافه‌ کرد‌: البته با توجه به صحبت‌هایی که میان من و کادرفنی مطرح شده است و آن طوری که باشگاه برای من تصمیم گرفته است، جدایی من از نفت قطعی است، اما آنها صحبتی مبنی بر توافق با باشگاه پر‌سپولیس مطرح نکرده‌اند.

 

 اخبار ورزشی  -  ایسنا 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه