تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 09:58. دروازه‌بان نفت تهران گفت: «برخی رسانه‌ها قصد خراب کردن مرا دارند اما باید بگویم که نمی‌خواهم به زور خودم را پرسپولیسی کنم. ». به گزارش فارس، علیرضا بیرانوند درباره شرایط قراردادش با باشگاه نفت، وضعیتش با باشگاه پرسپولیس و شایعه استقلالی‌ شدنش صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:. * وضعیت قراردادت با باشگاه نفت به کجا رسید؟. - من هم مثل سایر بازیکنانی که با نفت قرارداد دارند، یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد خواهم داشت و اینکه گفته می‌شود قراردادم ...

بیرانوند: نمی خواهم خودم را به زور پرسپولیسی کنم / منصوریان هم بخواهد به استقلال نمی روم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 09:58


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بیرانوند

دروازه‌بان نفت تهران گفت: «برخی رسانه‌ها قصد خراب کردن مرا دارند اما باید بگویم که نمی‌خواهم به زور خودم را پرسپولیسی کنم.»

به گزارش فارس، علیرضا بیرانوند درباره شرایط قراردادش با باشگاه نفت، وضعیتش با باشگاه پرسپولیس و شایعه استقلالی‌ شدنش صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

* وضعیت قراردادت با باشگاه نفت به کجا رسید؟
- من هم مثل سایر بازیکنانی که با نفت قرارداد دارند، یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد خواهم داشت و اینکه گفته می‌شود قراردادم با نفت را فسخ کرده‌ام، کذب است.

 * تکلیفت چه خواهد شد و آیا در پرسپولیس ماندگار هستی؟
- واقعا نمی‌دانم که تکلیف من به کجا خواهد رسید. هنوز ما بازیکنانی که با نفت قرارداد داریم از وضعیت این باشگاه خبر نداریم و نمی‌دانیم که قرار است نفت واگذار شود یا نه و اگر واگذار می‌شود به چه کسی واگذار می‌شود. ما هنوز نمی‌دانیم با چه کسی طرف هستیم و باید پول‌مان را از چه کسی بگیریم. خود من 15 درصد بیشتر از قراردادم را نگرفتم و از طرفی هم به دلیل رضایتمندی کادر فنی و با نامه‌ای که از علیرضا منصوریان گرفتم 10 درصد از قراردادم به عنوان متمم به قراردادم اضافه خواهد شد.

* با توجه به اینکه نقل و انتقالات به صورت رسمی از چند روز دیگر آغاز می‌شود آیا پیشنهادی به صورت رسمی برای سال آینده داری؟
- پیشنهاد که دارم اما دیروز برای استراحت همراه با خانواده به خرم‌آباد آمدم تا به خانواده خودم و همسرم سر بزنم. الان نمی‌خواهم به چیزی فکر کنم و همه فکرم این است که در این چند روز استراحت کنم چرا که اگر قسمت بود و در لیست تیم ملی بودم دیگر فرصتی برای استراحت نخواهم داشت و فکر می‌کنم پیشنهاداتی دارم اما همه چیز را به مدیر برنامه‌هایم واگذار کردم و او در جریان همه مسائل قرار دارد.
 
* مدت‌هاست که صحبت از پیشنهاد پرسپولیس به تو به گوش می‌رسد اما چیزی هنوز رسمی نشده است. در این خصوص صحبتی داری؟
- درباره پرسپولیس هیچ حرفی ندارم. اگر موضوعی هم باشد قطعا مدیر برنامه‌هایم پیگیر آن خواهد بود اما این را بگویم که به هیچ عنوان نمی‌خواهم خودم را به زور پرسپولیسی کنم. من یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم و چه از داخل ایران و چه از خارج ایران پیشنهاد داشته باشم مدیر برنامه‌ام پیگیر کارهایم خواهد بود. بازی‌های لیگ تازه تمام شده و از طرفی نقل و انتقالات هم از چند روز دیگر به صورت رسمی آغاز خواهد شد. به همین دلیل نمی‌خواهم فعلا به این مسائل فکر کنم. من سال خیلی سختی را در نفت سپری کردم و این روزها نیاز به استراحت دارم.

* چند روز پیش بود که یکی از روزنامه‌ها در مطلبی مدعی شده بود که شاید به استقلال بپیوندی. این موضوع را تائید می‌کنی؟
- خودم این مسئله را دیدم و باید بگویم که واقعا از برخی رسانه‌ها گله دارم. برخی‌ها نوشته‌اند من با پرسپولیسی‌ها مذاکره کردم که این قضیه اصلا صحت نداشت. همین مسئله باعث شد تا برانکو ناراحت شود و در مصاحبه‌ای بگوید چه کسی با بیرانوند مذاکره کرده است. فکر می‌کنم برخی رسانه‌ها می‌خواهند من را خراب کنند که اینطور مطلب می‌نویسند. من تازه 3 سال است که به فوتبال ایران معرفی شده‌ام و این همه برای من حاشیه درست کردند. شاید اگر زودتر به فوتبال معرفی می‌شدم حاشیه‌های بیشتری برایم درست می‌شد. به برانکو حق می‌دهم که قبل از هر چیز به تیمش فکر کند.

* شنیده‌های به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه کادر فنی پرسپولیس حسابی بر روی تو باز نکرده است. اگر برانکو تو را نخواهد ناراحت می‌شوی؟
- به هر حال نظر نهایی در هر تیمی را سرمربی می‌دهد. اگر برانکو مرا نخواهد به هیچ عنوان ناراحت نمی‌شوم. همانطور که مصاحبه کرد و گفت که کسی با من صحبت نکرده و واقعا از این موضوع ناراحت نشدم. چند سالی است که صحبت رفتن من به پرسپولیس و استقلال به گوش می‌رسد اما هنوز این اتفاق نیفتاده و شاید حکمت در این است. شاید اگر زودتر به استقلال یا پرسپولیس می‌رفتم خراب می‌شدم و این مسئله را به فال نیک می‌گیرم. فکر من رفتن به فوتبال اروپاست و دوست دارم اگر به اروپا نرفتم در پرسپولیس بازی کنم تا برای حضور در جام جهانی دیده شوم. باور کنید اگر برانکو من را نخواهد ناراحت نمی‌شوم. از کاسیاس که بزرگتر نیستم که وقتی مورینیو او را کنار گذاشت بخواهم حرفی بزنم.

* با این شرایط اگر استقلال تو را بخواهد تکلیف چه خواهد شد؟
- با اتفاقاتی که افتاده فکر نکنم که استقلالی‌ها دیگر دنبال من باشند. باور کنید فشار زیادی روی من وارد شد و گفتند که من گفتم استقلالی هستم. آن هم در حالی که اگر کسی مدرک یا سندی دارد بگوید که من کی و کجا استقلالی‌ بودنم را اعلام کردم؟ به دلیل همین مسائل فشار زیادی روی من وارد شد.

* اما کسانی که حضور تو در برنامه ماه‌عسل چند سال پیش را به یاد دارند دیدند که در آن برنامه اعلام کردی استقلالی هستی!
- من این حرف را نزدم! خیلی‌ها صحبت کردند که من استقلالی هستم و حتی علیرضا منصوریان هم در صحبت‌هایی گفته بود که من یک دروازه‌بان استقلالی هستم. من چند سال با منصوریان کار کردم و او حق زیادی به گردن من دارد. حتی بعد از بازی آخر نفت و به دلیل اینکه او گزینه اصلی استقلال است به منصوریان تبریک گفتم.

* رابطه خوبی با منصوریان داری. صریح بگو که اگر منصوریان به استقلال رفت و قصد جذب تو را داشت، چه می‌کنی؟
- منصوریان هم بخواهد به استقلال نمی‌روم. به هر حال مردم ایران مردم احساسی هستند و درست است که ما بازیکنان حرفه‌ای هستیم اما باید به احساسات مردم هم توجه کنیم. نمی‌شود یک سال قرمز بود و یک سال آبی.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه