تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 11:15. جنجال تصویر روی جلد پنجشنبه روزنامه آبی ها از دیشب آغاز شد. به گزارش کاپ،جاییکه هواداران پرسپولیس وقتی تصویر علیرضا بیرانوند را روی جلد دیدند بلافاصله در فضای مجازی سرچ کردند و تصویر دیگری را یافتند که نشان می داد به زعم آنها تصویر منتشرشده فتوشاپی است. هر چند این اتفاق به حمله برخی هواداران پرسپولیس به صحفه معاون سردبیر روزنامه استقل��ل جوان انجامید. ساعاتی بعد،وی در مقام پاسخگویی برآمد و توضیحاتی در این باره ارائه کرد؛. اصلا نمیتونم افرادی رو که ...

بیرانوند یک استقلالی واقعی است،فحش ها لایق خودتان بود / عکس

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 11:15


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بیرانوند

جنجال تصویر روی جلد پنجشنبه روزنامه آبی ها از دیشب آغاز شد.

به گزارش کاپ،جاییکه هواداران پرسپولیس وقتی تصویر علیرضا بیرانوند را روی جلد دیدند بلافاصله در فضای مجازی سرچ کردند و تصویر دیگری را یافتند که نشان می داد به زعم آنها تصویر منتشرشده فتوشاپی است.

هر چند این اتفاق به حمله برخی هواداران پرسپولیس به صحفه معاون سردبیر روزنامه استقلال جوان انجامید.

ساعاتی بعد،وی در مقام پاسخگویی برآمد و توضیحاتی در این باره ارائه کرد؛

اصلا نمیتونم افرادی رو که به راحتی به خانواده دیگران توهین و حرف های زشت میزنن رو دوست یا عزیز صدا کنم.

پس انسان هایی که با دیدن این عکس در روزنامه استقلال جوان گرمتون شد سلام:

بدونین که این عکس کاملا واقعیه.

پس اون موجوداتی که شخصیتی باورنکردنی و ناشناخته« و صد البته نه هواداران محترم و واقعی پرسپولیس » دارن و هر چه لایق خودشون بود رو به ما گفتن این هم عکس با کیفتش.  حتی بعضیها راجع به فرد کناری آقای بیرانوند فرمودند که ایشان عدد دو رو نشان داده!!! تا جایی که بنده اطلاع دارم هر انسانی دو دست بیشتر نداره. همونطوریکه میبینید یک دست اون آقا روی شانه آقای بیرانونده و با دست دیگر دارند عکس سلفی میگیرند!!! ضمنا برای اوندسته از آدمهای خوش ذوق که شاید باززززز بفرماییند که لباس آقای بیرانوند آبیه و چرا پوشش دست طوسیه عرض میکنم که نیم آستین و یا به اصطلاح ساق دست چپ ایشان هم طوسیه. پس دقت کنید. لطفا این واقعیت رو بپذیرند که بیرانوند یک استقلالی واقعیه. حالا اینکه به تیم شما اومده یا قرار بود به تیم دیگری بره قصه اون بر میگرده به حرفه ای بودن فوتبال و طبیعت اون. پس هر چیزی رو جعلی و بیخود ندونین و یه جوری باهاش کنار بیاین!!! و دست از ایننننننن همه ناسزای زشت و خجالت آور بردارین هر چند معمولا تهمت به فتوشاپی بودن کارها و انواع حرفهای ناپسند مسکنیه برای تسکین این مشکل.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه