تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 14:52. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که امروز به همراه محمود گودرزی وزیر ورزش در ضیافت پرسپولیسی‌ها به مناسب پایان سال شرکت کرده بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش ورزش سه، اولین سوال از تاج درباره جلساتش با کی‌روش بود که او گفت: این جلسات با وجود نگرانی‌های کی‌روش خوب پیش می‌روند. کی‌روش خواسته‌هایی دارد که داریم آرام آرام آنها را به نتیجه می‌رسانیم تا مشکلات حل بشود. تاج درباره این سوال که موضوع ساختمان مرکز پزشکی فدراسیون و درخواست کی‌روش ب ...

تاج: جام حذفی 9 خرداد برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 14:52


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,تاج

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که امروز به همراه محمود گودرزی وزیر ورزش در ضیافت پرسپولیسی‌ها به مناسب پایان سال شرکت کرده بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ورزش سه، اولین سوال از تاج درباره جلساتش با کی‌روش بود که او گفت: این جلسات با وجود نگرانی‌های کی‌روش خوب پیش می‌روند. کی‌روش خواسته‌هایی دارد که داریم آرام آرام آنها را به نتیجه می‌رسانیم تا مشکلات حل بشود.

تاج درباره این سوال که موضوع ساختمان مرکز پزشکی فدراسیون و درخواست کی‌روش برای در اختیار گرفتن این مکان به کجا خواهد رسید اینطور جواب داد که: موضوع اختلاف بر سر ایفمارک یک موضوع داخلی است و آن را خودمان در فدراسیون حل می‌کنیم.

تاج همچنین درباره تاریخ برگزاری جام حذفی حرف مهمی زد و گفت: جام حذفی در همان تاریخ نهم خردادماه برگزار خواهد شد چراکه ما اردوی تیم ملی را پیش‌رو داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به یک سوال دیگر که از او پرسیده شده بود چرا در جشن پرسپولیسی‌ها شرکت کرده اینطور جواب داد: برای من فرقی نمی‌کند. در روزهای آینده در استقلال‌خوزستان هم جشنی برگزار خواهد کرد که من در آن جشن هم شرکت خواهم کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه