تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 12:31. سازمان لیگ ستارگان قطر پس از پیروزی تیم‌ملی کشورمان با انتشار عکسی به ملی‌پوشان کشورمان که در لیگ‌اش بازی می‌‌کنند، تبریک گفت. تیم‌ملی کشورمان که در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه میهمان گوام بود و این تیم را با 6 گل در هم کوبید. این نمایش قدرتمندانه یوزهای ایران بازتابی را در لیگ‌‌هایی که بازیکنان ملی‌پوش کشورمان حاضر هستند، داشت. لیگ ستارگان قطر که بیشترین سهم را از لژیونرهای ایرانی را با 6 بازیکن به خود اختصاص داده است، پس از پیروزی تیم ...

تبریک لیگ ستارگان به یوزهای ایرانی +عکس

تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 12:31


 سازمان لیگ ستارگان قطر پس از پیروزی تیم‌ملی کشورمان با انتشار عکسی به ملی‌پوشان کشورمان که در لیگ‌اش بازی می‌‌کنند، تبریک گفت.

 تیم‌ملی کشورمان که در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه میهمان گوام بود و این تیم را با 6 گل در هم کوبید. این نمایش قدرتمندانه یوزهای ایران بازتابی را در لیگ‌‌هایی که بازیکنان ملی‌پوش کشورمان حاضر هستند، داشت.

لیگ ستارگان قطر که بیشترین سهم را از لژیونرهای ایرانی را با 6 بازیکن به خود اختصاص داده است، پس از پیروزی تیم‌ملی کشورمان مقابل گوام تصویری را از ملی‌پوشان حاضر در لیگش منتشر کرد که سه بازیکن به نام‌های اشکان دژاگه، آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی است، این پیروزی را به آنها تبریک گفت. البته پژمان منتظری هم یکی دیگر از ملی‌پوشان کشورمان است که در این لیگ بازی می‌کند و به خاطر مصدومیت این بازی را از دست داد. محمد نوری و مجتبی جباری دو بازیکن دیگر ایرانی هستند که در لیگ قطر توپ می‌زنند.

 

اخبار,اخبار ورزشی, سازمان لیگ ستارگان قطر


 اخبار  ورزشی  -  فارس 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه