تاریخ انتشار : دوشنبه, 09 اسفند 1395 16:02. تاکسی‌های شهر ناپل ایتالیا خیلی زود به استقبال بازی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رفتند. به گزارش ایسنا ، هفته آینده دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آغاز خواهد شد و در یکی از دیدارهای این مرحله، رئال مادرید در حالی برابر ناپولی به میدان می‌رود که در بازی رفت در خانه با نتیجه سه بر یک برابر این تیم ایتالیایی به برتری رسیده است. در صورتی که ناپولی بتواند با نتیجه دو بر صفر رئال را شکست بدهد، می‌تواند راهی مرحله بعدی این رقابت ...

تب لیگ قهرمانان اروپا در تاکسی‌های ناپل / عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 09 اسفند 1395 16:02


اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,تب لیگ قهرمانان اروپا در تاکسی‌های ناپل جدید

تاکسی‌های شهر ناپل ایتالیا خیلی زود به استقبال بازی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رفتند.

به گزارش ایسنا ، هفته آینده دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آغاز خواهد شد و در یکی از دیدارهای این مرحله، رئال مادرید در حالی برابر ناپولی به میدان می‌رود که در بازی رفت در خانه با نتیجه سه بر یک برابر این تیم ایتالیایی به برتری رسیده است. در صورتی که ناپولی بتواند با نتیجه دو بر صفر رئال را شکست بدهد، می‌تواند راهی مرحله بعدی این رقابت ها شود.

 

ناپل یکی از فوتبال‌خیزترین شهرهای ایتالیاست و به همین خاطر تاکسی‌های این شهر خیلی زود به استقبال این بازی رفتند. در تمام خیابان‌ها و دیوارهای شهر پوستر این بازی حساس دیده می‌شود. همچنین تاکسی‌های این شهر نیز پوسترهای این دیدار را بر روی شیشه خودرو نصب کردند تا نشان بدهند شهر به صورت یکپارچه برای حمایت از ناپولی متحد شده است. 

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,تب لیگ قهرمانان اروپا در تاکسی‌های ناپلجدید

 

در تمام این پوسترها جمله‌ای با معنی «من مطمئن هستم» دیده می‌شود که انگیزه مردن ناپل برای بازی برگشت و جبران نتیجه دیدار رفت نیز دیده می‌شود.

 

باید ببینیم ناپولی می‌تواند یکی از شگفتی‌های این مرحله از رقابت‌ها را خلق کند و رئال را از لیگ قهرمانان حذف کند یا خیر.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه