(تصاویر) عینک پیشرفته مربی اتلتیکو مادرید

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار ورزشی - تکنولوژی یار شفیق ورزش
(تصاویر) عینک پیشرفته مربی اتلتیکو مادرید

در دیدار تیم های اتلتیکو و ختافه، دستیار سیمئونه عینک عجیبی به چشم داشت که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

 این روزها تیم اتتیکو مادرید توجه همه را به خود جلب کرده است؛ صدر نشین لالیگا توانسته در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خوش بدرخشد و تا نیمه نهایی پیش برود. این در شرایطی است که حالا علاوه بر سیمئونه، رفتار کمک مربی این تیم هم برای رسانه ها جالب توجه است.

در واقع نام جرمن بورخوس برای علاقمندان به فوتبال در دربی مادرید خیلی سر زبان ها افتاد؛ جایی که او از روی نیمکت بلند شد و به سمت داور مسابقه هجوم برد تا او را کتک بزند! اتفاقی که در نهایت با پادرمیانی دیگو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید ختم به خیر شد.

اما در تازه ترین اتفاق، بورخوس عینکی به چشم زده که توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است؛ این مربی در دیدار تیمش برابر ختافه در شرایطی که روی نیمکت نشسته بود عینک جالب توجهی به چشم داشت که حالا مشخص شده این عینک�� مجموعه ای از عینک های « گوگل گلس » است؛ عینکی پیشرفته که می توان با استفاده از آن به طور همزمان آمار بازی و بقیه اطلاعات مورد نظر را دید!

بورخوس در این دیدار همان طور که بازی را تماشا می کرد تمام اطلاعات از جمله درصد در اختیار داشتن توپ، تعداد زدن ضربات به سمت دروازه و غیره را هم روی عینکش می دید و اطلاعات لازم را در اختیار سیمئونه قرار می داد. بعد از سنسوری که در کفش بازیکنان فوتبال قرار گرفته تا اطلاعات را در اختیار مربیان قرار دهد به نظر می رسد این تکنولوژی جدید که تازه و برای اولین بار توسط اتلتیکویی ها رونمایی شده انقلاب تازه ای در ورزش به ویژه در فوتبال به وجود خواهد آورد.

 

اخبار,اخبار ورزشی ,مربی اتلتیکو مادرید

 

اخبار,اخبار ورزشی ,مربی اتلتیکو مادرید

 

اخبار,اخبار ورزشی ,مربی اتلتیکو مادرید

 اخبار ورزشی - فرارو

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه