تمجید سایت المپیک 2016 از زهرا نعمتی. سایت رسمی رقابت های المپیک 2016 ریو در گزارشی زهرا نعمتی بانوی تاریخ ساز ورزش ایران را ستود. بخش ورزشی تبیان. زهرا نعمتی نخستین ورزشکاری در تاریخ ایران است که به عنوان یک پارالمپیکی سهمیه حضور در المپیک را به دست آورد. سایت المپیک 2016 ریو در گزارشی درباره زهرا نعمتی نوشت: ورزشکار تاریخ ساز ایرانی که موفق شد در رقابت های پارالمپیک 2012 لندن مدال طلا را کسب کند، برای نخستین بار سهمیه المپیک ریو را کسب کرد. نعمتی در نقش یک مدل جهانی آماده رقابت بود، اما و ...

تمجید سایت المپیک 2016 از زهرا نعمتی

سایت رسمی رقابت های المپیک 2016 ریو در گزارشی زهرا نعمتی بانوی تاریخ ساز ورزش ایران را ستود.

بخش ورزشی تبیان
زهرا نعمتی

زهرا نعمتی نخستین ورزشکاری در تاریخ ایران است که به عنوان یک پارالمپیکی سهمیه حضور در المپیک را به دست آورد.
سایت المپیک 2016 ریو در گزارشی درباره زهرا نعمتی نوشت: ورزشکار تاریخ ساز ایرانی که موفق شد در رقابت های پارالمپیک 2012 لندن مدال طلا را کسب کند، برای نخستین بار سهمیه المپیک ریو را کسب کرد.
نعمتی در نقش یک مدل جهانی آماده رقابت بود، اما وی سال آینده می تواند شاهکاری جدید را خلق کند. این ورزشکار بعد از قهرمانی در پارالمپیک لندن، توانست برای کشورش سهمیه المپیک ریو را کسب کند.
پیروزی نعمتی در لندن نام او را در ایران به عنوان نخستین زن مدال آور در المپیک و یا پارالمپیک ثبت کرد. این ورزشکار 30 ساله با شکستن موانع اعتبار بزرگی را کسب کرد و زنان بیشتری را تشویق کرد تا پیگیر ورزش در جهان اسلام باشند.


منبع : سایت پارالمپیک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه