تاریخ انتشار : چهارشنبه, 24 خرداد 1396 18:10. هواداران کلمبیا پس از گلزنی خامس رودریگس به اینستاگرام سرمربی رئال مادرید رفتند و به او توهین کردند. به گزارش ایسنا به نقل از آس، کلمبیا سه‌شب شب در اسپانیا در دیداری دوستانه برابر کامرون قرار گرفت و با چهار گل پیروز شد. خامس رودریگس در این بازی گلزنی کرد. این گل در شبکه‌های اجتماعی جنجال به راه انداخت. هواداران کلمبیایی از این فرصت بهره بردند، به اینستاگرام زیدن‌الدین زیدان حمله‌ور شدند و به سرمربی رئال مادرید توهین و به او بی‌احترامی کردند. ...

توهین کلمبیایی‌ها به زیدان در اینستاگرام

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 24 خرداد 1396 18:10


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,زیدان

هواداران کلمبیا پس از گلزنی خامس رودریگس به اینستاگرام سرمربی رئال مادرید رفتند و به او توهین کردند.

 به گزارش ایسنا به نقل از آس، کلمبیا سه‌شب شب در اسپانیا در دیداری دوستانه برابر کامرون قرار گرفت و با چهار گل پیروز شد. خامس رودریگس در این بازی گلزنی کرد. این گل در شبکه‌های اجتماعی جنجال به راه انداخت. هواداران کلمبیایی از این فرصت بهره بردند، به اینستاگرام زیدن‌الدین زیدان حمله‌ور شدند و به سرمربی رئال مادرید توهین و به او بی‌احترامی کردند.

 

هواداران کلمبیایی از نحوه برخورد زیدان با رودریگس ناراضی هستند. هافبک کلمبیایی در میان بازیکنان رئال مادرید که بیشترین حضور را داشته‌اند در رتبه نوزدهم قرار دارد. تنها کیکو کاسیا، په په، ماریانو و فابیو کونترائو کمتر بازی کردند. هافبک کلمبیایی تنها هزار ۸۲۴ دقیقه در ۲۲ دیدار لالیگا، ۶ لیگ قهرمانان اروپا، سه کوپا دل ری، یک جام جهانی باشگاه‌ها و سوپر جام اروپا بازی کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه